۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 268150
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
دستگیری قاچاقچیِ ۲۰ ساله در تنگستان
دستگیری قاچاقچیِ ۲۰ ساله در تنگستان
دادستان عمومی و انقلاب تنگستان:

دستگیری قاچاقچیِ ۲۰ ساله در تنگستان

دادستان عمومی و انقلاب تنگستان با اشاره به دستگیری یک نفر در این ارتباط اظهار داشت: پس از توقیف خودرو شخصی به نام "ع . الف" بیست ساله و اهل یکی از شهرهای جنوبی استان فارس دستگیر شد.

به گزارش سپاس، دادستان عمومی و انقلاب تنگستان از کشف ۴۱ کیلو گرم تریاک و دستگیری یک نفر از سوداگران مرگ خبر داد.

حجت‌الاسلام عباس فقیه گفت: با رصد اطلاعاتی صورت گرفته از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و به محض اطمینان از ورود محموله به محورهای مواصلاتی شهرستان تنگستان بلافاصله دستور قضایی مبنی بر تعقیب و انجام عملیات پلیسی جهت توقیف خودروی حامل مواد مخدر و دستگیری حامل یا حاملین آن صادر شد.

وی به عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و شهرستان تنگستان اشاره کرد و اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال مواد مخدر در جاده عسلویه – بوشهر به منظور پایش، به محور موردنظر اعزام شدند.

فقیه افزود: در بررسی‌های صورت گرفته، خودروی حامل موادمخدر که یک دستگاه پژو ۴۰۵ بود، شناسایی شد و طی عملیات تعقیب و گریز پلیس و تیراندازی به سوی خودرو در نهایت لاستیک عقب آن ترکید و خودرو توقیف گردید.

دادستان عمومی و انقلاب تنگستان با اشاره به دستگیری یک نفر در این ارتباط اظهار داشت: پس از توقیف خودرو، شخصی به نام “ع . الف” بیست ساله و اهل یکی از شهرهای جنوبی استان فارس دستگیر شد.

فقیه ادامه داد: فرد دستگیر شده پس از تفهیم اتهام اولیه به دلیل عدم تامین قرار وثیقه صادره به زندان معرفی شد.

وی با بیان این که تحقیقات جهت شناسایی سایر متهمان احتمالی و بررسی زوایای دیگری از جرم ادامه دارد به خانواده‌ها توصیه کرد مراقب جوانان خود باشند تا در دام باندهای مواد مخدر نیفتند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*