۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی » اختصاصی
  • شناسه : 267967
  • 15 جولای 2019 - 12:39
  • نویسنده : ایمان شجاعی مقدم
  • منبع : سپاس
شورای هما هنگی در این چهل سال از انقلاب یکی از سالم‌ترین دستگاه‌ها بوده
شورای هما هنگی در این چهل سال از انقلاب یکی از سالم‌ترین دستگاه‌ها بوده
نماینده ولی فقیه در استان:

شورای هما هنگی در این چهل سال از انقلاب یکی از سالم‌ترین دستگاه‌ها بوده

نماینده ولی فقیه در استان گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از دستگاه‌های سیانت حمایت و تبعین مواضعه انقلابی نظام جمهوری اسلامی و مردم در ساختار انقلاب ایران است و در این چهل سال از انقلاب یکی از سالم‌ترین دستگاه‌ها بوده است.

به گزارش سپاس: آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان در تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: عمل یک مقدمه دارد و یک مخیره عمل مقدمه آن نیت است و مخیره آن نتیجه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان  تصریح کرد: خداوند ما را آفریده است با عمل صالح خودمان را طراحی کنیم و عمل هر انسانی نشانه شخصیت آن انسان می‌باشد و در روز قیامت کسی حرف نمی‌زند که چه کسی هستم بلکه عمل انسان سخنگو است.

آیت‌الله صفایی بوشهر  بابیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از مؤثرترین نهادهای انقلابی است اشاره کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از دستگاه‌های سیانت حمایت و تبعین مواضعه انقلابی نظام جمهوری اسلامی و مردم در ساختار انقلاب ایران است و در این چهل سال از انقلاب یکی از سالم‌ترین دستگاه‌ها بوده است.

وی اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  پرتلاش، انقلابی، ولایت مدار و مردمی بودن این مجموع است و در طول انقلاب این شورا توانسته کارنامه خوبی را از خود صادر کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان  بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مواقع حساس و مهم که تهدیدات فراهم بوده، این تهدیدات را به‌عنوان فرصت استفاده کرده و از مواضع انقلاب و کشور دفاع کرده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از شرایط مدیریت این شورا عدم بازنشستگی است که این مسئله باعث شد جناب آقای شفیعی این مسئولیت را به یک فرد جوان و جدیدی دهند.

آیت‌الله صفایی ضمن آرزوی توفیق برای رئیس جدیدی این شورا بیان کرد: برای روحانی جوانان و انقلابی جناب آقای جمالی آرزو موفقیت دارم.

امام‌جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنیم که در استان ولایت مدار بوشهر سربازی مقام معظم رهبری می‌کنیم و امیدوارم وحدتی که در استان وجود دارد برای ما مستدام باشد.

و نظامی که مردم پشت آن باشد شکست‌ناپذیر است

نصرالله شفیعی رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این جلسه اظهار کرد: شورای هماهنگی یکی از کهن‌ترین نهادهایی است که از اول انقلاب جهت حفظ ترویج انقلاب روحیه انقلابی مردم شکل‌گرفته و با تمام قدرت پابرجا مانده است.

نصرالله شفیعی بیان کرد: هرچه زمان بیشتر می‌گذرد احساس وجود این نهاد به‌عنوان یک‌نهاد انقلابی  در کشور بیشتر می‌شود و تاکنون با همکاری مردم و دستگاه‌های اجرایی توانسته‌ایم به‌خوبی برنامه‌ها را اجرا کنیم.

رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر بابیان اینکه شورای هماهنگی با دعوت مردم درصحنه به وظیفه خود عمل می‌کند اشاره کرد: یکی از مهم‌ترین کارهایی که نظام توانسته است جلوی دشمنان قد علم کند حضور مردم بوده و نظامی که مردم پشت آن باشد شکست‌ناپذیر است.

شفیعی گفت: اصلی‌ترین فاکتورهای اقتدار نظام حضور مردم درصحنه است و این مسئولیت شورای هماهنگی برعهده‌گرفته است.

وی ابراز داشت: بنده ۵ سال توفیق این را داشتم که به‌عنوان یک خادم در کشور جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم و به دلیل شرایط بازنشستگی کار را به افراد جوان و انقلابی بسپارم.

استان بوشهر هماهنگ ترین استان کشور است

مجید خورشیدی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر ضمن تشکر از زحمات نصرالله شفیعی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ابراز داشت: شورای هماهنگی تبلیغات همان‌طور که از اسم آن مشخص است هماهنگی تبلیغات اسلامی را بر عهده دارد و نکته بار آن در استان بوشهر این است که هماهنگ‌ترین استان کشور است.

مجید خورشیدی بیان کرد: از همه حسن همکاری آقای شفیعی تقدیر و تشکر می‌کنم و برای آقای جمالی که مسئولین این شورا پذیرفتن تقدیر و تشکر می‌کنم.

تقویت و تحکیم ارزش‌های انقلاب اسلامی از وظایف شورای تبلیغات اسلامی است

یوسف جمالی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: اشاره فرهنگ دینی و انقلابی در بین اقشار مختلف جامعه از مأموریت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی اضافه کرد: برای رسیدن به این مهم تنها مراسمات و برنامه‌ها نمی‌تواند موجب فرهنگ ولایی شود و بلکه باید از ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استفاده شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: تقویت و تحکیم ارزش‌های انقلاب اسلامی همه از اهداف این شورا است و ما سعی و تلاشمان را بر این خواهیم گذاشت که محقق شود.

یوسف جمالی اشاره کرد: مجموع‌هایی را تشکیل خواهد شد تا در استان گفتمانمان را ترویج دهیم.

لازم به ذکر است: در پایان این مراسم  و یوسفی جمالی به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر معرفی شد و از زحمات چند ساله نصرالله شفیعی تقدیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*