۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 267926
  • 15 جولای 2019 - 8:54
داستان سگ های ولگرد دامن گیر پاکبان بوشهری /کارگر مورد جریمه نقدی قرار گرفته است
داستان سگ های ولگرد دامن گیر پاکبان بوشهری /کارگر مورد جریمه نقدی قرار گرفته است

داستان سگ های ولگرد دامن گیر پاکبان بوشهری /کارگر مورد جریمه نقدی قرار گرفته است

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر گفت: برنامه ای که طبق دستورالعمل انجام می شود زنده گیری و انتقال به کمپ است که پس از آن عقیم سازی شده و واکسن های مربوطه را دریافت می کنند و در همانجا نیز نگهداری می شوند و رهاسازی نداریم.

به گزارش سپاس ؛ مهدی عالی پور معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر در خصوص کلیپ منتشر شده به  سپاس توضیح داد: کلیپ منتشر شده کامل نیست، چون بحث شکایت های مردمی درباره جمع آوری سگ های ولگرد در محله بهبهانی و پارک باسیدون مطرح بود، ما مجبور به زنده گیری هستیم و در حین کار موقعیتی پیش آمده و سگ از قلاده در رفته است، لذا کارگر مجبور به این رفتار شده و دم حیوان را گرفته است.  بعد از آن هم رفتار آن دو شهروند که به شکل ناخوشایندی برخورد کرده و ضرب و شتم انجام داده اند که تا نیمه های شب درگیر این موضوع بودیم.

مهدی عالی پور می گوید: در حین زنده گیری سگ ها، ممکن است پیش بیاید چون به شکل دیگری امکان گرفتن آنها نیست. ما به کارگر، مسئول شیفت و رییس سازمان تذکر داده ایم. کارگر مورد جریمه نقدی قرار گرفته و مطابق قانون کسر از حقوق و درج در پرونده نیز صورت گرفته اما به اعتقاد من مقصر نیست با این وجود مجازات انجام شده است.

وی توضیح می دهد: سگ از قلاده در رفت و کارگر مجبور به این رفتار شده است. البته اصل قضیه اینگونه نبوده است و سگ به خانواده ای در پارک باسیدون حمله کرده و فرار کرده بود، من خودم آنجا حضور داشتم. الان نیز به دلیل اینکه آن دو شهروند به شکل شدیدی کارگر را ضرب و شتم کرده بودند بحث قضایی را پیش گرفته ایم.

معاون شهردار بوشهر ادامه داد: در جریان زنده گیری امکان اذیت شدن حیوان وجود دارد، من آن شب حضور داشتم و دیدم که دو سگ به یک خانواده حمله کرده اند، حالا این سگ بوده یا سگ دیگری نمی دانم. اما ما به خاطر امنیت مردم مجبور هستیم این حیوانات را بگیریم، زیرا سگ ناقل بیماری های زیادی است و تنها به روش زنده گیری می شود گرفتن آنها را انجام داد، این رفتارها معمول است منتها نه به این شکل.

عالی پور در خصوص برنامه های حل معضل سگ‌های ولگرد گفت: برنامه ای که طبق دستورالعمل انجام می شود زنده گیری و انتقال به کمپ است که پس از آن عقیم سازی شده و واکسن های مربوطه را دریافت می کنند و در همانجا نیز نگهداری می شوند و رهاسازی نداریم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*