۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 267875
  • 14 جولای 2019 - 10:14
دلوار از نبود زیرساخت‌های گردشگری در عذاب است
دلوار از نبود زیرساخت‌های گردشگری در عذاب است

دلوار از نبود زیرساخت‌های گردشگری در عذاب است

شهر دلوار در تعطیلات تابستان و  همچنین ایام نوروز شاهد حضور بیش از چندین میلیون گردشگر از سراسر ایران  می باشد ولی از زیر ساخت خاصی برخوردار نیست.

به گزارش سپاس ؛ شهر دلوار در تعطیلات تابستان و  همچنین ایام نوروز شاهد حضور بیش از چندین میلیون گردشگر از سراسر ایران  می باشد ولی از زیر ساخت خاصی برخوردار نیست.

این  شهر امروز نیاز به توسعه زیرساخت ها به معنای واقعی کلمه دارد و این که مسئولان کشوری و استانی در این ایام با سفر به این بخش تنها به اظهار نظرهای دلگرم کننده بسنده کنند و در سال بعدی نیز دوباره همین سخنان را با سفر به  دلوار بیان کنند، دردی از کمبود زیرساخت‌های گردشگری  دلوار دوا نمی‌کند.

مسئولان باید از این به بعد وارد مرحله عملی کردن وعده‌ها و قول‌های خود شوند و گرنه باید بدانند که دیگر مردم در این شهر گوشی برای شنیدن این اظهار نظرهای زیبا، جذاب و عملی نشده  مسئولان کشوری و استانی ندارند.

در حال حاضر شهر دلوار به شدت از نبود زیرساخت های گردشگری در رنج و عذاب است؛ چرا که اگر این زیرساخت ها در شهر دلوار فراهم بود تعداد گردشگرانی که وارد این شهرستان و استان بوشهر می شدند، باید بسیار بیشتر از این می بود.

توسعه گردشگری در استان بوشهر یکی از مسائل ضروری می باشد که  با توجه به ظرفیت‌های مهمی که در استان بوشهر وجود دارد باید زمینه تقویت گردشگری دریایی در استان و مناطق گردشگری فراهم شود.

در اینجا خواسته بحق مردم دلوار این است که مسائل باید مورد به مورد حل شود و با برگزاری نشست‌های مختلف زمینه رفع مشکلات استفاده از سواحل حل شود.

رضا زنده بودی

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*