۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی » جم
  • شناسه : 267594
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۱۲
وضعیت بحرانی آب در  شهرستان جم
وضعیت بحرانی آب در  شهرستان جم

وضعیت بحرانی آب در شهرستان جم

فرماندار جم گفت: عدم تکمیل پروژه آبرسانی سیراف، نارضایتی و نگرانی شدید مردم را به همراه داشته است.

به گزارش سپاس،فرماندار جم در نشست با مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای طرحهای آب و فاضلاب کشور گفت: عدم تکمیل پروژه آبرسانی سیراف، نارضایتی و نگرانی شدید مردم را به همراه داشته است.

محمد حسینی در این دیدار که با حضور مدیر عامل آبفا روستایی استان برگزار شد شرایط آبی شهرستان جم را بحرانی توصیف کرد و افزود: منابع آبی شهرستان جم طی سالیان گذشته به دلیل برداشت های بی رویه به شدت کاهش یافته و امروز در تامین آب شرب شهرستان چالش جدی وجود دارد.

حسینی با بیان اینکه برخی از نقاط شهرستان جم از شرایط آبرسانی مطلوبی برخوردار نیستند تصریح کرد: فصل تابستان هر سال، نگرانی ها از کمبود آب شرب، شرایط ویژه ای را در شهرستان ایجاد می کند که لازم است در اجرای طرح های آبی شهرستان چون آبرسانی سیراف و سد باغان تسریع شود.

وی با تاکید بر ضرورت فعال شدن پروژه آبرسانی سیراف به جم اظهار داشت: در صورت عدم شروع مجدد پروژه با بحران شدید آب و نارضایتی مردم از تبعات آن مواجه خواهیم شد و لازم است تا دیر نشده در این زمینه تصمیمات جدی تر اتخاذ شود.

حسینی اضافه کرد: انتظار است معاونین وزارت نیرو از این پروژه حیاتی شهرستان جم بازدید کرده و با مشارکت و همگامی وزارت نفت، شرایط را برای تکمیل پروژه در کوتاه ترین زمان فراهم سازند.
فرماندار جم خواستار تامین نقدینگی و پرداخت مطالبات پیمانکاران برای سرعت بخشی به پروژه شد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*