۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 267586
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۱۷
  • منبع : سپاس

مسئولین در خصوص اتفاق اخیر سازمان فرهنگی شهرداری کوتاهی کردند

فعال سیاسی استان گفت: در مواجعه این دامن چرکی متاسفانه متولیان امر، کسانی که مسئول بودند و هستند وظیفه دینی و قانونی آنها است که جدیت خرج دهند و ارزیابی ما این است که در این مورد کوتاهی کردند.

سید محمد صادق بحرانی فعال سیاسی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: سیاست ورزی در نگاه شیعه یک تفاوت جدی دارد با تمام فرقه های دینی دیگر و یک نکته کلیدی در شیعیان است و آن هم اینکه جایگاه خداوند به عنوان پرورش دهنده عالم در تمامی مباحث فکری غیر قابل تفکیک است.

بحرانی اشاره کرد: من معتقدم فرق شیعیان با اهل سنت این است که وقتی کار را به جای روبوییت خدا به آدم میسپاری خدا را در واقع در صحنه زیستن عالم حذف می کنیم و در نهایت می رسد به اینکه چند نفر یک گوشه نشستند و تصمیمی را گرفتند ولی شیعیه خدا را ربع میداند و آن را هیچ یک از مراحل زندگی خود حذف نمی کند.

وی در خصوص سیاسیت ورزی مومنانه همچنین گفت: سیاست ورزی مومنانه حول محور خدا می چرخد و ما باید در این موضوعات بحث و مطالعه کنیم.

این فعال سیاسی ضمن اشاره به هنجار شکنی های اخیر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر افزود: همه ما شاهد بودیم در هفته های اخیر یک سری اتفاقات نا مبارکی در سطح شهر بوشهر افتاد و در واقع دامن چرکی بود که سر باز کرد و یک جریان سیاسی، فرهنگی بود که خودش را زود لو داد.

وی ادامه داد: در مواجعه این دامن چرکی متاسفانه متولیان امر، کسانی که مسئول بودند و هستند وظیفه دینی و قانونی آنها است که جدیت خرج دهند و ارزیابی ما این است که در این مورد کوتاهی کردند.

سید محمد صادق بحرانی بیان کرد: ما در شهرمون یک مجموع داریم به اسم شهرداری و آنها هم یک مجموع دارند به اسم سازمان فرهنگی، که این سازمان از مالیات دهندگان ما درصدی را در صندوق آن مجموع قرار می گیرد که این دوستان وظیفه توضیح و برنامه ریزی را داشته باشند به نیابت از مردم و در اختیار عموم قرار دهند و این وظیفه زاتی این مجموع است.

این فعال سیاسی اظهار داشت: مشاهده می کنیم که این مجموعه به جای اینکه وظیفه خود را که تبعین مسائل عمومی است به باشگاه حمایت و کمک به یک جریان فکری سیاسی و حتی امنیتی تبدیل می کند.

وی بیان کرد: شهرداری در برگزاری مراسم جایزه ادبی سراغ نویسندگانی رفته بود، آنهایی که را که دعوت کرده اند به عنوان داور و پول در جیب آنها گذاشتند تا در این مراسم شرکت کنند،  از افرادی بودند که در لیگ آخر نویسندگی کشور هم حساب نمی شوند.

سید محمد صادق بحرانی اشاره کرد: اما در پرونده همه آنها یک سری مسائل فتنه گری و ضدیت با نظام اسلامی ودین اسلام برجسته می باشد.

وی اظهار کرد: یک مجموع انقلابی نباید به این نوع موضوعات بی تفاوت باشد و مواضع نداشته باشد بلکه باید جوانان انقلابی با مطالبه گری پیگیر چنین هنجار شکنی هایی بشوند./انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*