۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 267654
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند
صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند
فرماندار تنگستان:

صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند

به گزارش سپاس به نقل از تنگستان نما، فرماندار تنگستان در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند و برای خدمت رسانی به آنان همه مسئولان باید به دور از اختلاف سلیقه‌ها، جناح بندی‌های حزبی و سیاسی و با وحدت، هم اندیشی و تعامل مناسب هر یک وظیفه خود را برای […]

به گزارش سپاس به نقل از تنگستان نما، فرماندار تنگستان در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند و برای خدمت رسانی به آنان همه مسئولان باید به دور از اختلاف سلیقه‌ها، جناح بندی‌های حزبی و سیاسی و با وحدت، هم اندیشی و تعامل مناسب هر یک وظیفه خود را برای رسیدن به توسعه، عمران و آبادانی شهرستان انجام دهیم.

عبدالحسن رفیعی پور افزود: دوم اسفند سال جاری بزرگترین رخداد سیاسی کشور که انتخابات است برگزار می‌شود و مردم آگاه و هوشیار این سرزمین بار دیگر با حضور پر شور خود در مسیر هدف‌ها و آرمان‌های والای امام (ره) و شهدا گام بر می‌دارند.

وی بیان کرد: با توجه به تعدد کاندیداها در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان تنگستان نیاز است همه مدیران دربحث انتخابات با توجه به حساسیت‌هایی که وجود دارد در رفتارها، برخوردها، رفت و آمد و نشست‌ها مراقب باشند.

رفیعی پور گفت: در بحث برگزاری یادواره شهدا شهرستان تنگستان همه مدیران دستگاه‌های اجرایی به اتفاق مسئولان کمیته‌های اجرایی نسبت به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این یادواره اقدام کنند.

رفیعی پور اضافه کرد: مدیران شهرستان تنگستان همه همت خود را برای خدمت به ارباب رجوع به کار ببندند و در بحث سرمایه گذاری نیز مدیران عزم خود را برای همکاری بدون چالش و بوروکراسی اداری با سرمایه گذاران جزم کنند.

وی بیان کرد: باید تلاش شود مردم کمترین مشکل را در حوزه آب و برق داشته باشند و مردم این شهرستان نیز که تاکنون بیشترین میزان صرفه جویی را در مصرف آب و برق داشته‌اند این روند ادامه داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*