۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 267587
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۴۵
شب شعر «یاران پاکدامن» در عالیشهر برگزار شد
شب شعر «یاران پاکدامن» در عالیشهر برگزار شد
به مناسبت هفته حجاب و عفاف

شب شعر «یاران پاکدامن» در عالیشهر برگزار شد

شب شعر «یاران پاکدامن» یکی از برنامه‌های هفته عفاف و حجاب دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر است که با استقبال پرشور علاقه مندان به شعر و فرهنگ عفاف و حجاب در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر برگزار شد.

به گزارش سپاس؛ هاشم رنجبریان مدیر انجمن ادبی فایز عالیشهر اظهار کرد: شب شعر «یاران پاکدامن» یکی از برنامه‌های هفته عفاف و حجاب دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر است که با استقبال پرشور علاقه مندان به شعر و فرهنگ عفاف و حجاب در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر برگزار گردید.

وی افزود: در این شب شعر بیش از بیست شاعر از شهرستانهای بوشهر، دشتی، تنگستان و انجمن های ادبی فایز عالیشهر، انجمن ادبی اهرم، انجمن ادبی بوشهر، انجمن ادبی آستان قدس و انجمن ادبی بردخون به شعرخوانی پرداختند.

رنجبریان گفت: شاعران در این شب شعر به موضوعات مختلفی در حوزه عفاف و حجاب فاطمی و جایگاه زن، مادر و دختر ، حجاب، عفت و پاکدامنی زنان و مردان جامعه، چادر و… پرداخته و اشعار خود را ارائه دادند.

وی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت های هنری و ادبی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب استفاده کرد اظهار داشت: برای اولین بار در استان بوشهر شب شعر با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد و شاعران با روایت شاعرانه خود از عفاف و حجاب، تلاش کردند گامی هرچند کوچک در راستای تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی متاثر از بی عفتی در جامعه بردارند.

مدیر انجمن ادبی فایز گفت: حضور آقای عقیل نجار مسئول انجمن ادبی آستان قدس بوشهر و انجمن ادبی بردخون، غلامرضا ابراهیمی نائب رئیس انجمن شعر بوشهر و مدرس کارگاه های ادبی، ماحوزی نیا مسئول انجمن ادبی اهرم و استقبال خوب مردم در این شب شعر، نشان دهنده ظرفیت بالای جامعه ادبی استان بوشهر در پرداختن به مسائل مهم فرهنگی و اجتماعی است و انتظار می رود دیگر مدیران نیز از شعر و شاعران هم استانی در دیگر زمینه ها استفاده نمایند.

انتهای پیام//

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*