۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 267577
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۲۲
  • منبع : سپاس
استقلال آزادی حاصل خون هزاران شهید است و با آن معامله نمی کنیم
استقلال آزادی حاصل خون هزاران شهید است و با آن معامله نمی کنیم
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

استقلال آزادی حاصل خون هزاران شهید است و با آن معامله نمی کنیم

معاونن هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: استقلال آزادی حاصل خون هزاران شهید است که قطعا ما با این موضوع معامله خواهیم کرد، همه باید بدانند مشکل اصلی دشمنان هسته ای نیست و آنها با اصل نظام مکشل دارند.

به گزارش سپاس؛ سرهنگ سهراب انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در جمع کارکنان تیپ پیاده استان گفت: امروز در عصر غیبت کبری قرار داریم که اصل ولایتمداری رکن است و مانند خون در رگ های مسلمانان و شیعیان قرار دارد.

انبارکی با بیان اینکه شیعه باید ذوب در ولایت باشد و دل و قلب آن برای ولایت بتپد، اظهار کرد: امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را ایجاد و مردم را از طاغوت نجات داد، هشت سال جنگ نابرابری علیه انقلبا اسلامی صورت گرفت و بعداز آن جنگ های مختلفی شاهد بودیم، اما در همه آنها موضوع ولایتمداری اصل و مهمترین رکن بود.

امروز باید به سلاح علم و پژوهش مجهز باشیم

وی افزود: امروز آنچه نیاز جامعه و امت حزب الله تبعیین گفتمان ولایت است و همه وظیفه داریم بیانیه گام دوم را مطالعه و به آن عمل کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان با اشاره به موضوع علمی و پژوهشی در بیانیه گام دوم، تصریح کرد: امروز با توجه به شرایط همه باید به سلاح علم و پژوهش مجهز باشند و سرانه مطالعه در جامعه باید رد کشور افزایش پیدا کند، اگر فردی اهل مطالعه باشد اثرگذاری بسیار بالایی در جامعه کنونی خواهد داشت.

انبارکی خاطرنشان کرد: در گام اول انقلاب بسیاری از دستاوردها به واسطه ارتباط معنوی شهدا با خداوند حاصل شد و نشان دادند شهداء با اخلاق ترین و معنوی ترین افراد بودند، نباید مجوعه بسیج و سپاه از حوزه اخلاق و معنویت بیگانه باشند.

استاد دانشگاه عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی چند سالی است تاکید بر اقتصاد مقاومتی دارند و شعار سال نیز بر این اساس تعیین می کنند، اما برخی افراد به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش ندادند تا سرشان به سنگ خورد، همه ما در حوزه اقتصادی مسئول هستیم و باید در این حوزه مشارکت جدی داشته باشیم.

دکترای حقوق ابراز کرد: باید فرهنگ کار و تلاش در حوزه اقتصادی نهادینه شود و اگر بتوانیم یک اقتصاد بسیار قوی داشته باشیم دشمن با تحریم های نفتی هیچ اثر بر ما نخواهد داشت.

سبک زندگی اسلامی در فرهنگ ما نهادینه شود

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اذعان کرد: استقلال آزادی حاصل خون هزاران شهید است که قطعا ما با این موضوع معامله خواهیم کرد، همه باید بدانند مشکل اصلی دشمنان هسته ای نیست و آنها با اصل نظام مکشل دارند.

وی ادامه داد: استقلال آزادی به این مفهوم نیست که با کل دنیا ارتباط نداشته باشیم، باید با همه دنیا ارتباط داشته باشیم اما عزت ایرانی و خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم باید حفظ شود.

این استاد دانشگاه با اشاره به سبک زندگی اسلامی، تاکید کرد: امروز بسیاری از رفتارها در زندگی شخصی به سبک اسلامی نیست و به صورت غرب زندگی می کنیم، باید سبک زندگی اسلامی در خوردن، ساختمان سازی و غیره نهادینه شود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*