۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 267536
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
باید از تولیدکننده گان حجاب و عفاف حمایت شود/ در حوزه حجاب مردان هم مخاطب هستند
باید از تولیدکننده گان حجاب و عفاف حمایت شود/ در حوزه حجاب مردان هم مخاطب هستند
در افتتاحیه نمایشگاه حجاب و عفاف بوشهر؛

باید از تولیدکننده گان حجاب و عفاف حمایت شود/ در حوزه حجاب مردان هم مخاطب هستند

معاون استاندار بوشهر گفت: تولید کننده گان حجاب و عفاف توسط مسئولین باید مورد حمایت قرار بگیرند و بازاریابی خوبی برای عرضه کالاهای آنها صورت بگیرد.

به گزارش سپاس؛ نمایشگاه حجاب و عفاف با همکاری معاونن امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر، اداره کل فرهنگ و ارشاد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان بوشهر، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و جمعی از تولید کننده گان و فعالین حوزه حجاب و عفاف در مجتمع فرهنگی و هنری ۹دی افتتاح شد.

این نمایشگاه از ۱۹ تیر تا ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ خدمات به علاقه مندان ارائه خواهد کرد و علاقه مندان می توانند از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کنند.

باید از تولیدکننده گان حجاب و عفاف حمایت شود

ابراهیمی معان توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری بوشهر گفت: بر اساس تاکیدات دین در حوزه حجاب و عفاف برای زنان بازدارنده نیست بلکه در خلقت انسان است که زنان و مردان هر امت باید آن را حراست کنند.

معاون استاندار بوشهر اظهار کرد: قابلیت های حوزه حجاب باید براساس سلایق مختلف تنظیم و در اختیار همه قشرهای جامعه قرار بگیرد.

ابراهیمی افزود: تولید کننده گان حجاب و عفاف توسط مسئولین باید مورد حمایت قرار بگیرند و بازاریابی خوبی برای عرضه کالاهای آنها صورت بگیرد.

وی بیان کرد: امروز نمایشگاه حجاب و عفاف افتتاح شد که باید این نمایشگاه در فضاهای دیگر نیز در اختیار شهروندان قرار بگیرد و ظرفیت تولیدکننده گان مورد استفاده قرار بگیرد.

در حوزه حجاب مردان هم مخاطب هستند

عباس برزگرزاده مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر در این مراسم گفت: به مناسبت هفته حجاب و عفاف نمایشگاه برنامه هایی از ۱۵ تیر آغاز شده است و تا روز ۲۱ تیر ماه در کل استان برگزار خواهد شد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ حجاب کارگاه هایی در ادارات برگزار خواهد شد که بیشتر به موضوع عفاف پرداخته می شود.

برزگرزاده افزود: امسال بیشتر به فرهنگ سازی در حوزه عفاف توجه شده است تا بتوانیم مفهوم این کلمه در جامعه نهادینه کنیم.

وی بیان کرد: مردتن نیز باید مانند زنان در حوزه حجاب و عفاف مخاطب باشند و چشم های خود را از برخی موارد نگه دارند.

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*