۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 267555
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
  • نویسنده : ایمان شجاعی مقدم
اگر به چادر دوزان ارز ۴۲۰۰ تومانی تعلق گیرد ۶۰ درصد قیمت چادر ارزان میشود
اگر به چادر دوزان ارز ۴۲۰۰ تومانی تعلق گیرد ۶۰ درصد قیمت چادر ارزان میشود
تولید کننده چادر:

اگر به چادر دوزان ارز ۴۲۰۰ تومانی تعلق گیرد ۶۰ درصد قیمت چادر ارزان میشود

تولید کننده چادر گفت: اگر مسئولسن با تولید کنندگان چادر همکاری کنند و ارز 4200 تومانی به چادر دهند قیمت چادر 60 درصد پایین می آید و باعث میشود که مردم در خرید چادر قدرت بیشتری داشته باشند.

به گزارش سپاس: مالک بهزادی کار آفرین و تولید کننده چادر در بوشهر در گفتگو با سپاس بیان کرد: در استان بوشهر دو سال است که طرح تحویض چادر های کهنه با چادر های نو با هدف ترویج حجاب فاطمی و بالا بردن قدرت خرید خانم ها در پارچه های چادری و یک نذر فرهنگی راه اندازی شده است.

این کار آفرین اظهار داشت: این طرح در سراسر کشوری بر گزار میشود و در استان بوشهر تنها فروشگاه الزهرا است و هیچ کس نمی تواند این طرح را اجرا کند چون در استان بوشهر مجری این فروشگاه است.

وی تصریح کرد: در سال قبل ما در بیش از ۹ شهرستان این طرح را اجراع کردیم و با استقبال پرشور مردم در سطح استان موجع شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که برای کسی که اولین بار است میخواهد محجبه شود چقدر باید هزینه کند افزود: اگر کسی اولین بار قصد رعایت حجاب را داشته باشد یک نفر به عنوان معرف آن را به ما معرفی کند و ما تنها فقط هزینه پارچه را از وی دریافت می کنیم و هزینه های جانبی دیگر مثل هزینه دوخت و سودی که مغازه دار بر میدارد را ما از این نوع فروشندگان نمی گیریم.

این تولید کننده چادر اضافه کرد: اگر مسئولسن با تولید کنندگان چادر همکاری کنند و ارز ۴۲۰۰ تومانی به چادر دهند قیمت چادر ۶۰ درصد پایین می آید و باعث میشود که مردم در خرید چادر قدرت بیشتری داشته باشند.

مالک بهزادی کار آفرین و تولید کننده چادر اشاره کرد: سال قبل باتوجه به ارزان بودن چادر مشترهای ما اغلب افراد حجاب اولی ها بودند و دلیل آن هم ارزان بودن چادر بود که حتی قیمت چادر های ما از یک مانتو هم ارزان تر بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*