۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 267457
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

پایان تیر؛ مهلت ارائه لایحه ساختار بودجه از سوی دولت به مجلس

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه لایحه ساختار بودجه کشور تا پایان تیر از سوی دولت به مجلس خبر داد.

شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در با اشاره به دستور مقام معظم رهبری به دستگاه‌‌های اجرایی و مجلس مبنی بر اصلاح ساختار بودجه، گفت: فرمایش رهبر انقلاب کاملاً بجاست و باید مجلس و دولت به آن تمکین کنند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب در سال گذشته فرصت ۴ماهه‌ای به دولت و مجلس برای اصلاح ساختار بودجه کشور داده بودند، اظهار داشت: بر این اساس، دولت تا پایان تیر ماه فرصت دارد تا پیش‌نویس، گزارش و یا حتی لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور را به مجلس تقدیم کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: اگر دولت بخواهد اصلاحات ساختار بودجه را در متن قانون بودجه بگنجاند، طبیعتاً این اصلاح باید براساس لایحه باشد و نمی‌تواند غیر از لایحه عمل کند.

نادری اظهار داشت: از دولت انتظار داریم که گزارش اصلاح ساختار بودجه کشور را پس از نهایی شدن در قالب لایحه اصلاح بودجه سال ۹۸ و یا لایحه اصلاح ساختار اقتصاد کشور، به مجلس تقدیم کند.

وی تأکید کرد: پیش‌نویس اصلاح ساختار بودجه کشور در دولت تدوین شده است و اقداماتی نیز در این زمینه از سوی دولت آغاز شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: دولت لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور را تا پایان تیر ماه تقدیم مجلس می‌کند و بررسی آن نیز بلافاصله در مجلس آغاز می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*