پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

عامل قتل در پمپ بنزین بوشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که همکار ۳۴ ساله اش را در یکی از پمپ بنزین‌های شهر بوشهر با ضربات چاقو به قتل رسانده و جسد مقتول را به خارج از شهر انتقال داده بود، شناسایی و دستگیر شد.

آخرین اخبار
۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس  سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی که همکار ۳۴ ساله‌اش را در یکی از پمپ بنزین های شهر بوشهر با ضربات چاقو به قتل رسانده و جسد مقتول را به خارج از شهر انتقال داده بود ، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در تشریح جزئیات بیشتری از این حادثه گفت: ۱۱ تیرماه فردی به پلیس مراجعه و عنوان کرد برادر ۳۴ ساله‌اش به هویت” علی “که در یکی از پمپ بنزین های شهر بوشهر کار می‌کرده چند روزی است تلفن همراهش خاموش و خودش نیز مفقود شده است.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده مقدماتی در کلانتری ادامه کار تخصصی به کارآگاهان  اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی محول شد که پس از  اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرضیه‌های متعددی را در  دستور کار قرار دادند.

به گفته سردار واعظی با بررسی‌های دقیق محل کار مفقودی در پمپ بنزین و کشف مدارک و مستندات جدید، فرضیه  قتل مفقودی در محل کار با جدیت بیشتری پیگیری شد.

وی اظهار داشت: در ادامه تعدادی از افراد مرتبط و همکار فرد مفقودی مورد تحقیقات تخصصی و پلیسی قرار گرفتند ودر نتیجه این تحقیقات یکی از همکاران مقتول به عنوان مظنون اصلی مورد توجه کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: با جمع‌آوری مدارک و مستندات بیشتر و تمرکز بر رفتار و فعالیت‌های مظنون یاد شده دستگیری وی که پس از تحقیقات اولیه به طرز مشکوکی مخفی شده بود در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد :این متهم در هنگام ورود به یکی از مراکز درمانی در شهر بوشهر دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد؛ متهم دستگیر شده گرچه در ابتدا منکر  قتل می‌شد ولی با ارائه مدارک و مستندات متعدد ضمن اعتراف به بزه انتسابی گفت: به علت اختلاف بر سر مساله کاری با مقتول درگیر و با ضربات چاقو وی را از پای درآورده، جسد را مخفی کرد و با خودرو در گودالی نزدیک چغادک انداختم.

به گفته این مقام پلیس با حضور پلیس و مقام قضایی جسد مقتول کشف، پس از طی مراحل قانونی در اختیار خانواده وی  قرار گرفت و متهم دستگیر شده نیز روانه زندان شد.

انتهای پیام/

منبع خبر : پلیس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !