یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تشریح برنامه‌های استقبال و تشییع پیکر شهید «غلامرضا سلیمی» در بخش دلوار

یکر شهید سلیمی پس از برگزاری مراسم وداع در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر، صبح سه شنبه از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه از مقابل بسیج مرکزی تا خیابان توحید بر روی دستان مردم قدرشناس بوشهر تشییع  خواهد شد.

آخرین اخبار
۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ سرهنگ سلیمانی فرمانده سپاه دلوار در گفت و گو با خبرنگار سپاس  اظهار داشت: پیکر شهید غلامرضا سلیمی اهل روستای سالم آباد بخش ساحلی دلوار پس از استقبال پر شور مردم و مسئولین روز قبل در فرودگاه بوشهر تا گلزار شهدای این استان انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: پیکر شهید سلیمی پس از برگزاری مراسم وداع در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر، صبح سه شنبه از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه از مقابل بسیج مرکزی تا خیابان توحید بر روی دستان مردم قدرشناس بوشهر تشییع  خواهد شد.

سلیمانی  ادامه داد: مراسم وداع ساکنان دیار شهید رئیسعلی دلواری با پیکر شهید سلیمی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه از دلوار تا زادگاهش روستای سالم آباد انجام می شود و پیکر این شهید والامقام پس از ۳۱ سال دوری در زادگاهش آرام می گیرد.

وی گفت: در بخش دلوار از روز سه شنبه ساعت ۱۶ در روستای پهلوانکشی و از ساعت ۱۸ نیز در روستای جایئنک دلوار تشییع می شود.

فرمانده سپاه دلوار خاطر نشان کرد: روز چهارشنبه نیز از ساعت ۷ صبح در مصلی جمعه دلوار برنامه وداع با این شهید با حضور مداح مطرح کشوری و بعد از ظهر این روز از سپاه دلوار تا گلزار شهدای گمنام این شهر و این مکان به روستای سالم آباد تشییع می شود.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !