۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی » گفت و گو
  • شناسه : 265801
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  • منبع : سپاس
عقب نشینی آمریکا از برکات مقاومت است
عقب نشینی آمریکا از برکات مقاومت است
نماینده آستان قدس رضوی در استان بوشهر:

عقب نشینی آمریکا از برکات مقاومت است

نماینده آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: دولت آمریکا با همپیمانی دشمنان اسلام روزی 12 شرط برای مذاکره مطرح کردند ولی امروز از موضع قبلی خود عقب نشینی کرده اند و خواستار مذاکره بدون شرط شده اند که این موضوع از برکات مقاومت است.

به گزارش سپاس؛ حجت‌الاسلام یوسف جمالی نماینده آستان قدس در بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به مقاومت مسلمانان، اظهار کرد: وهابیت با همکاری رژیم غاصب و آمریکا از سادگی برخی کشورها استفاده کرده و به مقاومت فلسطین خیانت کرده است.

نماینده آستان قدس در بوشهر گفت: مسیری که امام خمینی(ره) برای پیروزی انقلاب اسلامی ترسیمم کردند توسط جوانان و نخبگان ادامه دارد و قطعا پایداری انقلاب بستگی به پیمودن این مسیر دارد و همه دشمنان بدانند راه مقاومت ادامه داد.

جمالی افزود: اجازه نخواهیم داد خطوط قرمز نظام با حربه های دشمنان خدشه دار شود و نباید دشمن سیاست ها و ارزش های انقلاب اسلامی را تغییر دهد.

وی عنوان کرد: امروز مقاومت یک واژه توصیفی نیست و به واجب شرعی تبدیل شده است که باید تلاش کنیم فرهنگ مقاومت در همه عرصه ها تقویت شود.

نماینده آستان قدس رضوی در استان بوشهر ابرزا کرد: امروز مقاومت تنها در حوزه نظامی کارساز نیست بلکه باید همه ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و غیره در کنار یکدیگر مورد توجه قرار بگیرند.

جمالی با باین اینکه آمریکا عقب نشینی کرده است، تاکید کرد: دولت آمریکا با همپیمانی دشمنان اسلام روزی ۱۲ شرط برای مذاکره مطرح کردند ولی امروز از موضع قبلی خود عقب نشینی کرده اند و خواستار مذاکره بدون شرط شده اند که این موضوع از برکات مقاومت است./انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*