۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی » گفت و گو
  • شناسه : 265794
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۱۰
  • منبع : سپاس
راهبرد صبر و مقاومت بهترین دوا برای درد مسلمین جهان است
راهبرد صبر و مقاومت بهترین دوا برای درد مسلمین جهان است
کارشناس سیاسی استان بوشهر:

راهبرد صبر و مقاومت بهترین دوا برای درد مسلمین جهان است

کارشناس سیاسی استان بوشهر گفت: راهبرد صبر و مقاومت می توانند بهترین دوا برای دردهای مسلمین جهان باشد و قطعا همه ما امتحان خواهیم داشت تا مجاهدان واقعی مشخص شوند.

به گزارش سپاس؛ حجت الاسلام حبیب پهلوزاده کارشناس سیاسی استان بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به منطق مقاومت، گفت: مقام معظم رهبری در روزهای گذشته موضوع مهمی در خصوص منطق مقاومت فرمودند که باید به برخی کشورها مانند بحرین که از آمریکا حمایت کرده است و به دستور دشمنان اسلام علیه فلسطین شده است اعلام کنیم با این کار زیر پای خود را خالی کرده اند و همه مسلمانان بدانند تنها راه مقابله با دشمنان مقاومت است.

کارشناس سیاسی استان بوشهر اظهار کرد: مسلمانان اگر در مسیر ولایت حرکت کنند هیچ خطری آ«ها را تهدید نخواهد کرد و مسلمان مقاوم چه به شهادت برسد و چه پیروز میدان نبرد باشد، به هدف اصلی خود رسیده است.

پهلو زاده با بیان اینکه باید در جنگ اراده ها مقاوم بود، افزود: راهبرد صبر و مقاومت می توانند بهترین دوا برای دردهای مسلمین جهان باشد و قطعا همه ما امتحان خواهیم داشت تا مجاهدان واقعی مشخص شوند.

وی تاکید کرد: سیاست مداران دنیا بدانند نه قدرت و ثروت آنها بیشتر از قارون نیست و نظام آمریکا به زودی نابود خواهد شد و رمز پیروزی مسلمانان جهان مقاومت در برابر توطئه های دشمنان است. /انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*