چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیر عامل جدید شرکت توزیع برق بوشهر معارفه شد

با حضور معاون هماهنگی شرکت توانیر مدیر عامل جدید شرکت توزیع برق بوشهر معارفه شد.

خبر وسط
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ پیش از ظهر امروز با حضور معاون هماهنگی شرکت توانیر، مدیر کل حراست و روابط عمومی شرکت توانیر و جمعی از کارکنان شرکت توزیع برق بوشهر مدیر عامل جدید معرفی و از زحمات سرپرست و مدیرعامل قبلی تقدیر شد.

برق برای تابستان بوشهر مانند اکسیژن است

کریمی مدیر عامل انتقال برق فارس با بیان اینکه برق برای تابستان بوشهر مانند اکسیژن است، گفت: با توجه به اینکه انسان وقتی به نیازی وابسته شد قطعا در نبود آن اثرگذاری خواهد داشت به همین دلیلی در گرمای تابستان برق مانند اکسیژن برای استان بوشهر است.

کریمی اظهار کرد: یکی از اعتقادات در صنعت برق که باید به آن توجه شود مدیریت مصرف است و در استان بوشهر باید با همکاری مردم از افزایش چهار برابری پیک در تابستان جلوگیری شود.

شرکت توزیع برق همیشه ویترین صنعت برق است

رخشان مهر معاون هماهنگی شرکت توانیر گفت: از استان بوشهر چیزی به غیر از دلیری، مردانگی و مبارزه با استعمار در ذهن ها شکل نمی گیرد که فکر می کنم همه مردم ایران در این ایده با هم مشترک هستند.

رخشان مهر اظهار کرد: شرکت توزیع برق همیشه ویترین صنعت برق است که دیده و شناخته شده است و اگر خرابی افزایش و اعتبار کافی وجود داشته باشد در این حوزه همه مشکلات صنعت برق رفع خواهد شد.

وی عنوان کرد: تفاوت شرکت توزیع قبلی و فعلی در مشترکین است که استان بوشهر باید برای ارائه خدمات بهتر به اتوماسیون مجهز شود و برای کاهش هزینه ها طرح هوشمند سازی در شرکت توزیع اجرا شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !