چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جمنا سیاسی بازی ندارد، فقط به فعالیت سیاسی می پردازد/ تاکنون ۱۰ کاندیدای احتمالی تفاهم نامه قبول کرده اند

دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: همه احزاب انقلابی در جمنا عضو هستند و فردی که در هر حوزه انتخابیه مشخص می شود باید شاخصه های اصلی داشته و تفاهم نامه ای که وجهه قانونی داشته باشد امضاء کند.

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس: سید محمد هاشمی فرد دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی استان بوشهر ابراز داشت: دشمن همیشه به دنبال دشمنی و دوست همیشه به دنبال دوستی است، با توجه به وضعیتی که برای برجام در سطح بین المللی ایجاد شد بسیاری از شرایط پنهان برای برخی افراد روشن شد که برای پیروزی باید به بیانات رهبری توجه داشته باشیم.

دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: از دوره ریاست جمهوری گذشته جبهه مردمی در سطح کشور فعالیت رسمی و آشکار خود را آغاز کرد که در انتخابات مجلس شورای اسلامی آینده مرحله دوم آن اجرا خواهد شد که در حوزه های مختلفی مانند سیاسی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت خواهد داشت.

هاشمی فرد با اشاره به انتخابات مجلس، افزود: افق پیشرو جبهه مردمی انتخابات مجلس شورای اسلامی است که با اتحاد همه نیروهای جبهه مردمی و مشارکت احزاب سیاسی انقلابی دستاوردهای بسیار خوبی ایجاد می شود که رد راس همه امور منفعت مردم و رضای خداوند الویت اصلی است.

وی عنوان کرد: رسانه ای طراحی و وارد فضای مجازی خواهد شد تا بهتر بتوانیم از نظرات و پیشنهادات مردم استفاده کنیم، در ساماندهی افراد انقلابی ۲۲ قشر کمیته تشکیل داده اند و برنامه هایی در سطح استان اجرا می کنند.

دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی ابراز کرد: نباید در جبهه مردمی انقلاب اسلامی توسط برخی افراد خودزنی صورت بگیرد و از درون نیازمند همدلی هستیم که باید سلیقه های شخصی در جمع اثر گذار نباشد تا بتوانیم با همدلی برای مردم خدمت کنیم.

هاشمی فرد ادامه داد: شبکه اجتماعی محلی برای تخریب همدیگر نیست و تا زمان تائید افراد توسط شورای نگهبان هیچ فردی به عنوان گزینه جبهه مردمی انقلاب معرفی نخواهد شد، بعداز تصمیم نهایی فردی که انتخاب می شود باید هنگام ورود به مجلس پاسخ گو همه مردم در حوزه انتخابیه خود باشد.

وی با بیان اینکه در جمنا سیاسی بازی نخواهیم داشت و فقط فعالیت سیاسی می کنیم، خاطرنشان کرد: همه احزاب انقلابی در جمنا عضو هستند و فردی که در هر حوزه انتخابیه مشخص می شود باید شاخصه های اصلی داشته و تفاهم نامه ای که وجهه قانونی داشته باشد امضاء کند.

دبیر جبهه انقلاب اسلامی استان بوشهر در پاسخ به سوال خبرنگار سپاس، اظهار کرد: تا کنون ۱۰ نفر از کاندیدای احتمالی انتخابات تفاهم نامه جبهه مردمی را تائید کرده اند و قبول دارند بعداز بررسی ها هر فردی که در حوزه های مختلف انتخابیه مشخص شود، افراد دیگر به نفع وی انصراف خواهند داد.
انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !