شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بوشهری‌های مقیم خارج کشور در ساخت مسکن نیازمندان مشارکت کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بوشهری‌های مقیم خارج کشور در ساخت مسکن نیازمندان مشارکت کنند.

آخرین اخبار
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در نشست با اعضای انجمن خیران مسکن‌ساز اظهار داشت: مسکن یکی از مهمترین نیازهای هر خانواده است که اکنون برخی از خانواده‌ها قدرت تأمین آن را ندارند.

وی مشارکت خیرین در تأمین مسکن برای اقشار محروم و نیازمند را ستودنی دانست و اضافه کرد: شاهد تلاش‌های بسیار خوبی برای رفع مشکل مسکن نیازمندان از سوی بنیاد مسکن و انجمن خیران مسکن‌ساز استان بوشهر هستیم.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: انقلاب اسلامی برکات بسیار زیادی داشته است که یکی از آنها کمک به رفع مشکلات نیازمندان و محرومان بوده است و شاهد تلاش‌های عظیمی در حوزه عمران شهری و روستایی و تأمین مسکن محرومان هستیم.

وی خواستار تلاش ویژه و گسترده برای تأمین مسکن اقشار مختلف خصوصاً جوانان شد و ادامه داد: بنیاد مسکن استان بوشهر در راستای رفع مشکلات مردم و خصوصاً تأمین مسکن کارهای بسیار خوبی را داشته است.

صفایی بوشهری با تقدیر از فعالیت‌های جهادی صورت گرفته برای تأمین مسکن نیازمندان، تصریح کرد: باید با استفاده روش‌ها و راهکارهای مناسب برای افزایش مشارکت خیرین در ساخت مسکن برای نیازمندان اقدام شود.

وی خواستار مشارکت بوشهری‌های مقیم خارج کشور در ساخت مسکن نیازمندان شد و ادامه داد: مشارکت مردم تأثیر بسیار خوبی در تأمین مسکن و رفع این نیاز اساسی مردم خصوصاً نیازمندان دارد.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر همکاری خیران با انجمن خیران مسکن ساز در تأمین مسکن مناسب برای محرومان و جوانان افزود: تأمین مسکن بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !