یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

همکاری آموزشی و پژوهشی دانشگاه خلیج فارس و سازمان صدا و سیمای کشور

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس و مدیر آموزش معاونت امور استان های سازمان صدا و سیمای کشور در نشست مشترکی بر لزوم همکاری های آموزشی و پژوهشی مشترک تاکید کردند.

آخرین اخبار
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از  “دانشجونیوز” ، پرویز حاجیانی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی  دانشگاه خلیج فارس و محمد ایرانی مدیر آموزش معاونت امور استان های سازمان صدا و سیمای کشور روز یکشنبه در نشست مشترکی بر لزوم همکاری های  آموزشی و پژوهشی مشترک تاکید کردند.

پرویز حاجیانی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس در این نشست با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در دانشگاه خلیج فارس گفت: مجموعه دانشگاه خلیج فارس با دارا بودن 8 دانشکده، 240 هیات علمی و 91 رشته در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری یکی از پتانسیل های عظیم کشور در حوزه آموزش، پژوهش و تحقیقات است.

حاجیانی افزود: مرکز آموزش پیشرفته دانشگاه در حوزه آموزش نیروی انسانی قراردادهای متعددی با ارگان ها و نهادهایی مانند نیروگاه اتمی، برق منطقه ای جنوب کشور، نظام مهندسی استان بوشهر، اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر و… دارد که نشان از وجود سطح علمی بالا و تجهیزات فنی بروز و مناسب جهت آموزش در دانشگاه خلیج فارس دارد.

وی ادامه داد: دانشگاه خلیج فارس دارای یک نام مقدس و زیبا است و ما در راستای جهانی کردن این نام اقدامات مناسبی را جهت تعامل با مراکز دانشگاهی و علمی سایر کشورها در قالب انجام پروژه ها و پایان نامه های مشترک و تبادل استاد و دانشجو تا کنون انجام داده ایم و موفق به کسب دستاوردهای بسیار خوبی در این حوزه شده ایم.

حاجیانی با اشاره به قرار گرفتن نام 3 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه خلیج فارس در جمع یک درصد دانشمندان برتر جهان، این اتفاق را نشان از وجود ظرفیت و پتانسیل بالای علمی در دانشگاه خلیج فارس دانست.

محمد ایرانی مدیر آموزش معاونت امور استان های صدا و سیمای کشور در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان بوشهر و دانشگاه خلیج فارس گفت: سازمان صدا و سیما با دارا بودن 178 عنوان شغلی و حدود 27000 نفر کارمند یکی از گسترده ترین سازمان های کشور است که با این گستردگی  بطور قطع این سازمان  در بحث آموزش کارکنان دچار مشکل خواهد بود.

ایرانی ادامه داد: ما تاکنون موفق شدیم برای حدود 7000 نفر از کارکنان دوره های آموزشی برگزار کنیم که این موفقیت تا رسیدن به مرحله مطلوب راه بسیاری در پیش دارد و به همین جهت خواستار استفاده از ظرفیت بالای علمی دانشگاه خلیج فارس جهت آموزش کارکنان منطقه جنوب کشور در قالب یک تفاهم نامه آموزشی هستیم.
 

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !