شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رزمایش پدافند پرتوی شهدای خلیج‌فارس با موفقیت به پایان رسید

استاندار بوشهر گفت: رزمایش پدافند پرتوی شهدای خلیج‌فارس در جوار نیروگاه اتمی بوشهر با موفقیت به پایان رسید.

آخرین اخبار
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 عبدالکریم گراوند بعد از ظهر پنجشنبه در پایان عملیات رزمایش پدافند پرتوی شهدای خلیج فارس اظهار داشت: در این رزمایش شاهد همکاری و همراهی بسیار خوبی بین مردم و مسئولان و نیروهای تخصصی بودیم.

وی با تقدیر از همکاری و استقبال بسیار خوب مردم با عوامل رزمایش شهدای خلیج فارس خاطرنشان کرد: این رزمایش در کمال آرامش، امنیت و مشارکت بسیار خوب مردم انجام شد و با موفقیت به پایان رسید.

استاندار بوشهر از اسکان اضطراری هزار و ۲۰۰ نفر از ساکنان اطراف نیروگاه اتمی بوشهر در قالب این رزمایش خبر داد و افزود: در این رزمایش ۱۰۰ نفر از حادثه دیدگان از طریق دریا به مکان امن برده شدند.

وی از انجام برنامه رفع آلایندگی برای ۸۱۳ نفر خبر داد و اضافه کرد: این رزمایش یک رزمایش مردم محور بود و سه ضلع مهم مانور پرتوی شهدای خلیج فارس شامل مردم، نیروگاه اتمی و دستگاه‌های اجرایی بود.

گراوند خواستار برنامه‌ریزی برای برگزاری سالانه این رزمایش شد و خاطرنشان کرد: نقاط قوت و ضعف رزمایش شناسایی شود و تیم ارزیابی مانور، یک نظرخواهی از مردم در ارتباط با مانور شهدای خلیج فارس داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این مانور هیچ مشکلی برای نیروگاه اتمی بوشهر ایجاد نشد تصریح کرد: این نیروگاه در مسیر فعالیت خود همچنان با قدرت در حال کار است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !