یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ماشین شوتی، جوان دلواری را به کام مرگ برد/قربانی ها از وعده های مسئولین سبقت گرفت

فرماندار شهرستان تنگستان گفت: بر اثر برخورد یک خودروی شوتی با یک دستگاه موتورسیکلت در اطراف روستای باشی تنگستان ، یکی از اهالی روستا جان باخت.

آخرین اخبار
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ عبدالحسن رفیعی‌پورفرماندار شهرستان تنگستان اظهار داشت:  بر اثر برخورد یک خودروی شوتی با یک دستگاه موتورسیکلت در اطراف روستای باشی  تنگستان متأسفانه یکی از اهالی روستا جان باخت و مردم به نشانه اعتراض برای ساعاتی نسبت به بستن مسیر اقدام کردند که نیروی انتظامی در حال مدیریت اوضاع است.

فرماندار شهرستان تنگستان افزود: این مسیر سال گذشته تعریض و شانه‌سازی شد و از روستای زیارت دشتی هم به سمت دلوار شروع می‌شود اما با توجه به خطرناک بودن مسیر تنها چاره اجرای اتوبان بوشهر به دیر است.

وی با اشاره به اینکه این دومین مورد تصادفی است که در یک هفته اخیر در این مسیر رخ داده است، بیان کرد: تردد ماشین‌های شوتی در این محور و عدم‌رعایت سرعت مطمئنه موجب شده تا جاده ساحلی دلوار یکی از خطرناکترین مسیرهای استان باشد.

رفیعی‌پور عنوان کرد:در حال حاضر مسیر ساحلی دلوار باز است و با مدیریت نیروی انتظامی تردد  انجام می‌شود.

به گزارش فارس، یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان‌های تنگستان و دیر اجرای بزرگراه ساحلی بوشهر به دیر است که از مصوبات سفر اخیر رئیس جمهور به استان بوشهر نیز بوده است و انتظار می‌رود هرچه زودتر این مطالبه به حق مردم عملیاتی شود تا بیش از این شاهد مرگ هم‌استانی‌هایمان در این محور نباشیم.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !