چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سردار جمیری فرمانده سپاه حفاظت کل کشور شد

طی حکمی سردار جمیری فرمانده سابق سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از سوی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرمانده سپاه حفاظت منصوب شد.

خبر وسط
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ روز گذشته سرتیپ دوم پاسدار فتح الله جمیری طی حکمی از سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرمانده سپاه حفاظت جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

جمیری یکی از رزمندگان دوران 8سال دفاع مقدس است که در کارنامه خود نزدیک به یک دهه فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و در حال حاضر نیز فرمانده سپاه حفاظت عهده دار است.

لازم به ذکر است که سپاه حفاظت با ماموریت حفاظت از اشخاص و حفاظت پروازهای جمهوری اسلامی ایران در حال ارائه خدمات به مردم ایران است.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی تهدیدات بسیاری برای نظام نوپای اسلامی از سوی دشمنان انقلاب به‌وجود آمد که ترور و حذف شخصیت‌های تراز اول انقلاب اسلامی از جمله مهمترین این تهدیدات بود.

از سال 1368 به بعد سپاه حفاظت از شخصیت‌ها و سپاه حفاظت ولی‌امر از یکدیگر تفکیک می‌شوند و سپاه حفاظت انصار المهدی(عج) تشکیل می‌شود. پس از تغییر و تحولی که در ساختار سپاه انجام می‌گیرد، فرماندهی حفاظت  سپاه تشکیل می‌شود که مسئولیت اداره سپاه حفاظت انصار المهدی و سپاه حفاظت هواپیمایی را به‌عهده می‌گیرد.

از آن زمان تاکنون سپاه توانسته است با به‌کارگیری شیوه‌های روز دنیا و همچنین ابداع روش‌های بومی عملکرد درخشانی در حفاظت از جان شخصیت‌ها و مسئولان نظام داشته باشد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !