چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۰ شناور دریابانی بوشهر به مناطق سیل‌زده خوزستان اعزام شد

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: در راستای امدادرسانی به نقاط سیل‌زده استان خوزستان، ۱۰ فروند قایق دریابانی استان بوشهربه خوزستان ارسال شد.

آخرین اخبار
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد  با بیان اینکه نیروهای دریابانی نقش مهم و ارزنده‌ای در یاری رسانی به حادثه‌دیدگان دارند اظهار داشت: علاوه بر مرزداری و صیانت از آبراها در رسیدگی به آسیب‌دیدگان خدمات مورد نظر از سوی دریابانی در آبهای خلیج فارس در مواقع بحرانی ارائه می‌شود.

وی به حادثه سیل در استان خوزستان پرداخت و با بیان اینکه  در این راستا کمک‌هایی از سوی دریابانی ارائه شد افزود: دریابانی استان بوشهر در پی وقوع سیل و بروز خسارتی به مردم استان خوزستان، محموله‌های کمک رسانی و ارزاق عمومی و غذایی به مناطق سیل‌زده ارسال کرد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر یکی از نیازهای امدادرسانی سیل‌زدگان استان خوزستان را شناور دانست و گفت: در راستای امدادرسانی به نقاط سیل‌زده استان خوزستان، 10 فروند قایق دریابانی استان بوشهربه  مناطق مختلف استان خوزستان ارسال شد.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه به همراه ارسال 10 فروند شناور، نیروهای دریابانی برای کمک رسانی اعزام شدند خاطر نشان کرد: نیروی دریابانی استان بوشهر  با توانمندی بالا و امکانات و تجهیزات پیشرفته آماده خدمات رسانی و یاری‌ دادن به حادثه دیدگان هستند و آمادگی این نیرو در این راستا بسیار بالا است.

وی، با اظهار امیدواری برای رفع مشکلات آسیب دیدگان سیل‌زده خوزستانی و لرستانی تاکید کرد: امیدواریم با کمک و تلاش مسئولان و سازمان‌های مختلف و مردم وظیفه شناس، به زودی شاهد رفع مشکلات هموطنان عزیزمان در مناطق سیل زده استان لرستان و خوزستان باشیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !