یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۱۰ هزار تن گندم کشاورزان استان بوشهر خرید تضمینی می‌شود

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر از افزایش ۴ برابری خرید تضمینی گندم در استان بوشهر خبر داد و گفت: امسال خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان بوشهر به بیش از ۱۱۰ هزار تن می‌رسد.

آخرین اخبار
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید محمد هاشمی با بیان اینکه برداشت گندم در استان بوشهر آغاز شده است اظهار داشت: همزمان با آغاز برداشت گندم، مراکز 5 گانه خرید این محصول در استان بوشهر تعیین شد.

وی انبار چغادک بوشهر، کارخانه‌های آرد خلیج فارس دشتی، الزهراء، گندم‌ریز و سیلوی دشتستان را مراکز خرید گندم استان بوشهر دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به بارندگی‌های مطلوب در پاییز و زمستان گذشته پیش بینی افزایش محصول و خرید 4 برابری گندم نسبت به سال گذشته شده است.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان بوشهرتصریح کرد:با توجه به تولید مطلوب محصول گندم، امسال خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان بوشهر به بیش از 110 هزار تن می‌رسد.

هاشمی، با بیان اینکه مبلغ خریداری شده از طریق سامانه الکترونیکی بانک کشاورزی به حساب کشاورزان واریز می‌شود افزود: امسال قیمت خرید گندم از کشاورزان استان بوشهر اعلام شده که  قیمت پایه گندم معمولی هر کیلوگرم 17 هزار ریال و گندم دوروم هر کیلوگرم 17 هزار و 700 ریال  از کشاورزان استان بوشهر خریداری و تحویل انبارها می‌شود.

وی، با اشاره به میزان گندم خریداری شده تصریح کرد: مراکز خرید گندم هر روزه از ساعت 7:30 دقیقه صبح تا 17 آماده خریداری گندم از کشاورزان است که تاکنون 850 تن گندم خریداری شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !