شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شهردار عسلویه: هزینه‌های جشن نوروزی و روز عسلویه به سیل‌زدگان اهدا شد

شهردار عسلویه گفت: جشن نوروزی و روز عسلویه لغو و هزینه آن در قالب کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان اهداء شد.

آخرین اخبار
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

اصغر پاکدل  در آیین جشن بزرگ نوروزی و روز عسلویه اظهار داشت:هشت فروردین سالروز سفر مقام معظم رهبری به عسلویه خاطره‌ای ماندگار است که موجب نام‌گذاری این روز به نام روز عسلویه گردید لذا به جهت گرامیداشت این مناسبت و عرض تبریک فراوان به مردم فهیم ، بر آن شدیم که لحظات پر شور و نشاط و خاطره‌انگیزی را به دل‌های همشهریان و مسافرین هدیه نماییم.

شهردار عسلویه افزود: همان‌گونه که می‌دانید شاهد مصیبت سنگین و جان‌گداز هم‌وطنان سیل‌زده در کشورمان بوده ایم ، که به خاطر این فاجعه برخود واجب دانستم به نشانه احترام به این عزیزان دو شب ابتدایی در نظر گرفته شده  برای جشن لغو گردد و هزینه آن در قالب کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان تقدیم شود.

وی با بیان اینکه در روز عسلویه صندوق کمک استقرار یافت  تا مردم شهرستان عسلویه محبت‌های خود را نثار سیل زدگان کنند، عنوان کرد:عسلویه امروز تا عسلویه سال گذشته تغییرات بسیاری داشته است و شهر عسلویه که از یک سو همسایه عظیم‌ترین صنایع گازی است و از سویی دیگر همسایه طبیعت بکر و ساحل و دریای زیباست،  با مدد و همت مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تغییرات بسیاری از منظر زیباشناسی، مبلمان شهری و گرافیک خوش منظر بصری داشته است.

این مسؤول یادآور شد: برنامه‌های متنوع فرهنگی، ساحل‌سازی زیبا و ایجاد جلوه‌های گردشگری شهری، از عسلویه بندری دیدنی ساخته است و شهرداری توانسته  نوروز خاطره‌انگیزی را برای شهروندان و همچنین مسافران نوروزی و سایر گردشگرانی که به این منطقه آمده‌اند فراهم کند.

پاکدل با اعلام اینکه مسؤولان در مرکز استان با حمایت خود از شهردار و شورای اسلامی این شهر، زمینه‌های توسعه بیشتر این بندر زیبا را فراهم آورند، افزود: بودجه شهرداری عسلویه در  سال‌های ۹۴ تا ۹۶  بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال  بوده است که 36میلیارد ریال آن جهت اجرای  ۱۶ پروژه  هزینه شد.

وی  با بیان اینکه بدهی شهرداری در سال‌های گذشته را کاهش داده‌ایم و هیچ‌گاه حقوق پرسنل و کارگران عقب نیفتاده است، افزود : بودجه شهرداری در سال گذشته بالغ بر 300 میلیارد ریال بود که  200 میلیارد ریال آن برای اجرای ۲۳ طرح بزرگ و 13 طرح کوچک هزینه کردیم .


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !