یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی هیئات مذهبی برای سیل‌زدگان گلستانی تشکیل شد

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با تاکید بر رسیدگی عاجل به سیل زدگان استان گلستان گفت: در این زمینه ستادهای جمع آوری کمک‌های مردمی هیئت‌های مذهبی برای کمک به سیل‌زدگان گلستانی تشکیل شده است.

آخرین اخبار
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به وقوع سیل در استان گلستان و با ابراز تأسف از خسارات وارده به مردم عزیر این استان اظهار داشت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدات رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور مبنی بر کمک فوری و رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده شهرهای استان گلستان هیئت‌های مذهبی سراسر کشور اقدام به جمع‌آوری کمک‌‌های مردمی می‌کنند.

وی از تشکیل ستادهای جمع آوری کمک‌های مردمی خبر داد و بیان کرد: هیئت‌های مذهبی سراسر کشور اعم از براداران و خواهران با تشکیل ستادهای جمع آوری کمک‌های مردمی، اقلام مورد نیاز مردم عزیز و سیل‌زده گلستان را جمع آوری و با هماهنگی با ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه نسبت به ارسال کمک‌های مردمی به ستاد مرکزی جمع آوری کمک‌های مردمی سازمان تبلیغات اسلامی کشور اقدام می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن به مناطق سیل زده ارسال شود.

بیشتر بخوانید

رئیس هیئت‌های مذهبی کشور با تاکید بر استفاده از ظرفیت و توان مردمی هیئات مذهبی ، اقلام خوراکی، پوشاک، مصالح ساختمانی، حضور نیروهای مشاوره‌ای و گروه‌های تخصصی و نیمه تخصصی جهادی و مشاوره کودک و نوجوان را از ضروریات کمک به مردم سیل زده عنوان کرد.

نوشادی اقلام موردنیاز سیل‌زدگان گلستانی را چادر، پتو، کنسرو، شیرخشک، وسایل بهداشتی،آب معدنی و دیگر اقلام خوراکی و پوشاکی دانست و تاکید کرد: با توجه به دستور دادستانی از جمع‌آوری هرگونه کمک به‌صورت شخصی و بدون هماهنگی خودداری شود.

وی با اعلام آمادگی برای هرگونه کمک و یاری رساندن به سیل‌زدگان گلستانی افزود: هیئت‌‌های مذهبی در بخش‌های مختلف دارای توانمندی‌های بالایی هستند که در صورت نیاز برای کمک به سیل‌زدگان اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !