یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تنگستان جاذبه‌های پرشماری برای حضور مسافران نوروزی دارد

فرماندار شهرستان تنگستان گفت: این شهرستان جاذبه‌های پرشماری برای حضور مسافران نوروزی دارد.

آخرین اخبار
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از مهر ؛ عبدالحسن رفیعی‌پور صبح جمعه در استقبال از مسافران نوروزی ضمن تشکر از تلاش‌ها و اقدامات خوب ستاد تسهیلات سفر نوروزی اظهار داشت: خوشبختانه اکنون همه دستگاه‌های مسئول در امر سفر نوروزی در شهرستان حضور فعالی دارند و در حد مسئولیت سازمانی خود در حال خدمت به مسافران نوروزی هستند.

وی افزود: ستاد خدمات سفر تمام توان و تلاش خود را برای خدمات رسانی و پذیرایی هر چه بهتر و شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی به کار بسته و تلاش می‌شود با خاطره‌ای خوش این دیار را ترک کنند.

فرماندار تنگستان ادامه داد: وجود جاذبه‌های طبیعی و گردشگری و مجتمع‌های تجاری و آثار تاریخی در شهرستان تنگستان سبب می‌شود تا تعداد زیادی از مسافران این شهرستان را برای بازدید انتخاب کنند.

برخی از مسافران نوروزی نیز از این اقدام مسئولان شهرستان برای استقبال از آنان ابراز رضایت کرده و این اقدام را گامی مهم در جهت تشویق مسافران به امر سفر دانستند.

در حاشیه این مراسم، فرماندار تنگستان و شهردار اهرم با امضا میثاق نامه طرح بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) به این کمپین سراسری که در راستای پیشگیری از تصادفات و سوانح جاده‌ای شکل گرفته، پیوستند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !