چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان منصوب شد

آیین تکریم و معارفه رییس بیمارستان شهید گنجی برازجان با حضور رییس اداره نظارت بر درمان استان، معاونت حوزه درمان، ریاست شبکه بهداشت و‌درمان، ریاست آموزش و‌پرورش و رییس شورای شهر در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد.

خبر وسط
۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  در این آیین با سخنرانی ریاست شبکه بهداشت و درمان برازجان و‌معاونت حوزه درمان درباره  عملکرد مدیران و پیشرفت های بیمارستان شهید گنجی در خصوص خدمات رسانی ها و تلاش های مضاعف گفتند.
رییس شبکه بهداشت و‌درمان استان بوشهر گفت : ما در سال های اخیر شاهد موفقیت های نسبی خیلی خوبی بوده ایم. همه مجموعه بیمارستان در سال نود و هفت تلاش های بسیاری داشتند تا ما بتوانیم به نتیجه مطلوبی در امر خدمات رسانی برسیم. 

طرح تحول سلامت پیشرفت های خوبی در جهت رضایتمندی و‌خدمت رسانی داشته است

شکیب آزاد ریاست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و‌پیشرفت، امید است که بتوانیم با تمام توان و هر چه بهتر خدمت رسانی کنیم. همه می دانیم که مسایل و مشکلات همیشه وجود داشته اند و مدیریت آن نیز ساده نیست.

وی عنوان کرد: مشکلات به وسیله همراهی و‌همکاری شما پزشکان،متخصصین،پرسنل بیمارستان قابل رفع است و من واقعا نیازمند همکاری و‌حمایت شما هستم.

ضمن تشکر که از همین ابتدا مسیولین برازجان حمایت خود را نشان دادند، ان شالله بتوانیم با همکاری همدیگر شاهد پیشرفت بیمارستان شهید گنجی برازجان باشیم.

وی در ادامه افزود: امید است روزی که از  خدمتتان مرخص بشوم حرف های خوبی برای گفتن داشته باشم و شاهد تغییر و تحولات مثبتی باشیم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !