شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ساختمان مرکز آموزش و پژوهش جهاددانشگاهی استان بوشهر افتتاح شد

ساختمان مرکز آموزش و پژوهش جهاد دانشگاهی استان با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از “دانشجونیوز” ، ساختمان مرکز آموزش و پژوهش جهاد دانشگاهی استان با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر در این مراسم گفت: این مرکز با اعتبار ترمیم 17 میلیارد ریال بازسازی و 4 میلیارد ریال تجهیز جهت مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت و پژوهش های کاربردی جهاد دانشگاهی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

علی احمدی زاده ضمن خوش آمدگویی به رئیس جهاد دانشگاهی کشور عنوان کرد: این مرکز به عنوان مرکز آموزش شهرستان بوشهر در 7 دپارتمان پزشکی، نفت و گاز، فناوری اطلاعات، کارکنان دولت، زبان خارجه، هنر و معماری و فنی و مهندسی به مردم استان خدمات آموزشی تخصصی ارائه خواهد نمود.

وی در ادامه گفت: این ساختمان با توجهات ویژه استاندار بوشهر به این نهاد علمی-انقلابی و با کار جهادی سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان بازسازی و در کمتر از 6 ماه آماده ی افتتاح شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر تاکید کرد: از رئیس جهاد دانشگاهی خواستاریم با توجه به فاز دوم تجهیز ساختمان نسبت به اختصاص چهار میلیارد ریال اعتبار، مساعدت های لازم را انجام دهد.

حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی کشور در این آیین گفت: از استاندار بوشهر بابت عنایت ویژه به این نهاد تشکر می‌کنم. جهاد دانشگاهی بوشهر در مدت کمتر از ۲ سال که راه‌اندازی شده است توانسته مسیر پیشرفت را به‌خوبی طی نماید.

رئیس جهاددانشگاهی کشور در ادامه افزود: این ساختمان ظرفیت بسیار خوبی برای انجام آموزش‌های تخصصی در استان است که می‌تواند دوره‌های تخصصی شغل آفرین را برای مردم استان ایجاد نماید.

طیبی خاطرنشان کرد: سال آینده بودجه ی تجهیز فاز دوم ساختمان مرکز آموزش و پژوهش و آزمایشگاه تشخیص طبی را به جهاددانشگاهی بوشهر اختصاص خواهیم داد.

حمیدرضا طیبی در پایان از رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر و کارکنان این واحد بابت تمام تلاش‌های صورت گرفته در طی سال 97 تقدیر کرد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !