پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

2 انتصاب جدید در استانداری بوشهر صورت گرفت

با صدور احکامی از سوی استاندار بوشهر، مدیرکل اموراداری و مالی استانداری و سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر منصوب شدند.

آخرین اخبار
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 با صدور احکام جداگانه‌ از سوی استاندار بوشهر رسول رستمی به عنوان سرپرست جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری و  مصیب محمدعلی‌پور به عنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری بوشهر منصوب شدند.
 
در حکم عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر خطاب به رسول رستمی سرپرست جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آمده است: توفیقات روز افزون شما را در جهت پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تحقق ارمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌نمایم.

همچنین استاندار بوشهر در حکم محمدعلی‌پور مدیرکل امور اداری و مالی استانداری بوشهر آورده است:

 انتظار است با پشتوانه دانش و تجارب ارزشمند بکارگیری مناسب و بهینه منابع انسانی و مالی و بکارگیری همه توان و ظرفیت‌ها در جهت تقویت جایگاه سازمانی استانداری و توجه ویژه به رفاه و رسیدگی به امور پرسنل و همچنین نظارت دقیق بر امور اداری و مالی و پشتیبانی کوشا و پیروز باشید.

استاندار بوشهر در این حکم آورده است: توفیقات روز افزون شما را در جهت پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تحقق ارمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌نمایم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !