یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

گزینه بخشداری تنگستان چه کسی است؟

سوالی که این روزه ذهن اغلب اهالی بخش مرکزی تنگستان را به خود مشغول کرده است اینکه گزینه بعدی بخشداری اهرم چه کسی است، آیا فرماندار تنگستان چه کسی را مد نظر دارد؟

آخرین اخبار
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، به نقل از تنگستان نما، سوالی که این روزه ذهن اغلب اهالی بخش مرکزی تنگستان را به خود مشغول کرده است اینکه گزینه بعدی بخشداری اهرم چه کسی است، آیا فرماندار تنگستان چه کسی را مد نظر دارد؟

آنچه امروز مردم از دولت و عوامل اجرایی آن در شهرستان تنگستان و به طور اخص بخش مرکزی این شهرستان توقع دارند این است که مطالبات بحق مردم بدون کمی و کاستی و در سریع ترین زمان ممکن بررسی و تصمیم گیری شود و با گستردگی که در بخش مرکزی تنگستان وجود دارد نقش بخشدار به عنوان مدیر پیگیری مطالبات مردم در اقصی نقاط این شهرستان از درجه اهمیت زیادی برخوردار است.

Afbeeldingsresultaat voor ‫بخشداری تنگستان‬‎

انتخاب بخشدار هر چند بر عهده فرماندار اهرم گذاشته شده ولی پر واضح است که عوامل متعددی در انتخاب بخشداری نقش ایفا می کند که فارغ از هر علت و دلیل شخص فرماندار شهرستان تصمیم نهایی را این خصوص خواهد گرفت.

اینکه یک فرد در حوزه ماموریتی کوچک و با گسترده خیلی کم توانسته موفقیتی کسب کند به هر حال دلیل پسندیده ای برای انتخاب افراد برای مسئولیت مهمی چون بخشداری بخش مرکزی یک شهرستان نیست بطور مثال شاید فردی بتواند دهیاری یک روستا را به هر طریق به سرانجام برساند ولی در بحث بخشداری ممکن است توانایی اداره آن را نداشته باشد.

امید است مجموعه فرمانداری تنگستان اگر تغییر در بخشداری را در دستور کار خود دارند انتخابشان منتج به نتیجه ای شود که به نفع مردم محروم تنگستان شود و کسی بر کرسی بخشداری اهرم تکیه بزند که در مولفه های مهمی چون تجربه و توانمندی مدیریتی حرف برای گفتن داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !