یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

زمین لرزه “بندر دیر” را لرزاند / لرزش‌ها مردم را به وحشت انداخت

از بامداد امروز سه‌شنبه تاکنون شهرستان دیر در جنوب استان بوشهر ۹ بار لرزیده است که این لرزش‌ها باعث وحشت مردم این منطقه شده است.

آخرین اخبار
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  ساعت یک و ۱۴ دقیقه بامداد امروز سه‌شنبه نخستین زمین‌لرزه با شدت ۲.۹ ریشتر در موقعیت عرض جغرافیایی ۲۷.۷۱ و طول جغرافیایی ۵۱.۸۸ شهرستان دیر را لرزاند.

این زمین لزره در ساعت های مختلف و پی در پی مردم شهرستان دیر را به وحشت انداخت .

ساعت چهار و هفت دقیقه بامداد زمین‌لرزه‌ای با شدت ۲.۹ ریشتر در موقعیت عرض جغرافیایی ۲۸.۰۰ و طول جغرافیایی ۵۱.۹۱ شهرستان دیر را لرزاند.

ساعت پنج و شش دقیقه بامداد زمین‌لرزه‌ای با شدت ۲.۵ ریشتر در موقعیت عرض جغرافیایی ۲۷.۸۶ و طول جغرافیایی ۵۱.۹۲ شهرستان دیر را لرزاند.

ساعت شش و ۵۹ دقیقه بامداد زمین‌لرزه‌ای با شدت ۳.۶ ریشتر در موقعیت عرض جغرافیایی ۲۷.۸۶ و طول جغرافیایی ۵۱.۸۰ شهرستان دیر را لرزاند.

ساعت هفت و ۳۴ دقیقه بامداد زمین‌لرزه‌ای با شدت ۲.۹ ریشتر در موقعیت عرض جغرافیایی ۲۷.۸۸ و طول جغرافیایی ۵۱.۸۳ شهرستان دیر را لرزاند.

وقوع مستمر زمین‌لرزه‌ها در شهرستان دیر باعث وحشت و نگرانی مردم شده است و بسیاری از شهروندان شب را تا صبح بیرون از خانه‌ها گذراندند.

تاکنون گزارشی از خسارت‌های احتمالی جانی و یا مالی این زمین‌لرزه‌ها دریافت نشده است.

کریم علی‌حسنی فرماندار شهرستان دیراز تشکیل ستاد مدیریت بحران شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی از خسارت‌های این زمین‌لرزه‌های مخابره نشده است.

وی از آماده‌باش ادارات این شهرستان برای حوادث احتمالی خبر داد و اضافه کرد: امکانات مورد نیاز در شهرستان مهیا شده است تا در صورت نیاز استفاده شود.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !