یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مشروبات الکلی در بشکه‌های گریس در گمرک «نخل تقی» کشف شد

مدیرکل گمرکات استان بوشهر از متلاشی شدن باند قاچاق مشروبات الکلی در «نخل تقی» خبر داد و گفت: ماموران گمرک نخل تقی از یک موتور لنج ۲۵۵ قوطی و بطری مشروبات الکلی که به‌صورت ماهرانه در بشکه‌های گریس جاسازی شده بود کشف کردند.

آخرین اخبار
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

منصور بازیار ظهر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه تمام گمرکات استان بوشهر به سامانه جامع گمرکی مجهز است اظهار داشت: با تجهیز گمرکات به این سامانه، ضمن تسریع در ارائه خدمات گمرکی، تخلفات به ویژه قاچاق کالا به سرعت کشف می‌شود.

وی با بیان اینکه اولویت‌های گمرک  مبارزه با قاچاق کالا به ویژه  ممانعت از ورود کالاهای ممنوعه به کشور است گفت: در همین راستا ماموران و کارکنان گمرکات استان بوشهر با حساسیت و هوشیاری بالا همواره سعی کرده‌اند به عنوان مرزبانان اقتصادی کشور در امر مبارزه با قاچاق کالا پیش قدم باشند.

وی با اشاره به اینکه ماموران گمرک مقابله با کالای قاچاق و ممنوعه را در اولویت قرار داده‌اند افزود: ماموران گمرک بندرنخل‌نقی از یک موتور لنج مقادیری مشروبات الکلی که در گریس جاسازی شده بود کشف کردند.

مدیرکل گمرکات استان بوشهر از کشف 255 قوطی و بطری مشروبات الکلی در این موتور لنج خبر داد و خاطر نشان کرد:ماموران گمرک نخل تقی پس از بررسی کالاهای وادارتی از یک موتور لنج 255 قوطی و بطری مشروبات الکلی که به صورت ماهرانه‌ای در بشکه‌های گریس جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

بازیار بیان کرد: قاچاقچیان با استفاده از بشکه‌های 20 لیتری ابتدا نسبت به جاسازی مشروبات الکلی و در نهایت اقدام به ریختن گریس در بالای بشکه به ضخامت حدود 20 سانتیمتر برای عادی جلوه دادن کالای مورد نظر کردند.

مدیرکل گمرک بوشهر از کشف سم کشاورزی که بدون اخذ مجوزهای لازم  وارد شده بود خبردادو  افزود:ماموران این گمرک پس از بررسی بیشتر کالاهای موتور لنج ورودی به این گمرک تعداد 38 هزار قوطی 50 گرمی سم کشاورزی که بدون اخذ مجوزهای لازم قصد ورود به کشور را داشت کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند کالاهای یاد شده را به عنوان کالای ملوانی وارد کشور کنند افزود: در همین راستا کالاهای مکشوفه با تشکیل صورت‌ جلسه‌ای تحویل مراجع قضایی  استان بوشهر شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !