شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ایده‌های برتر رویداد استارتاپی آبزیان استان بوشهر انتخاب شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: در برگزاری رویداد ایده‌ها و استارتاپ‌ شیلاتی و آبزیان توسط خوشه صنعتی آبزیان، پژوهشکده میگو و پارک علم و فناوری بوشهر ایده‌های برتر رویداد این استارتاپ انتخاب شد.

آخرین اخبار
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 مهدی صفوی صبح امروز در نشست بررسی اجرای خوشه‌های صنعتی شیلاتی سواحل و طرح‌های آبزی‌پروری را یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های این استان دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از استراتژی‌های توسعه صنایع کوچک و متوسط، ایجاد خوشه‌های کسب و کار است، در این راستا خوشه صنعتی آبزیان استان بوشهر عملیاتی شد.

وی از اجرای نخستین رویداد ایده‌ها و استارت آپ‌های شیلاتی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: این رویداد با همکاری پژوهشکده میگوی کشور، خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس اجرا شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر، شناسایی و ایجاد بانک طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه شیلاتی، تسهیل و توسعه کسب وکار خلاقانه، معرفی طرح‌ها و ایده‌های برتر به سرمایه‌گذاران و حمایت از طرح‌ها و ایده‌های برتر را از اهداف مهم اجرای رویداد ایده‌ها و استارت آپ‌های شیلاتی استان بوشهر دانست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر با بیان اینکه در این رویداد 3 ایده برتر استارتاپی آبزیان استان بوشهر انتخاب و معرفی شد خاطر نشان کرد: رویداد استارتاپی آبزیان بوشهر که با هدف کارآفرینی در حوزه استارت آپ‌ها و تجاری‌سازی ایده‌ها و اختراعات فعالان در این بخش برپا شد ایده‌های برتر انتخاب شدند.

صفوی با بیان اینکه استارتاپ‌ها یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت برای کارآفرینی کمک می‌کندتصریح کرد: رویدادهای استارتاپی در راستای زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع‌ نخبگان در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی است.

وی بیان کرد: در این رویداد طرح تولید پودر خشک اسپیرولینا، طرح هوشمند سازی مزارع پرورش آبزی و تبدیل تدریجی مزارع هکتاری به کشت گلخانه‌ای  انتخاب شدند که به طرح‌های برتر به ترتیب مبالغ 2.5 و 1.5 و یک میلیون تومان جایزه اهدا شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !