چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نارسایی قلبی نماینده بوشهر در مجلس + عکس

عبدالحمید خدری نماینده بوشهر پس از مشاجره و فریاد بر سر هیئت‌رئیسه‌ی مجلس در دفاع از حقوق استان‌های کم برخوردار از محل لایحه بودجه سال 98 دچار نارسایی قلبی شد.

خبر وسط
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عصر پنجم اسفند حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای خدری نماینده بوشهر در پشتیبانی از اعتبارات استان‌های جنوبی و مرزی کشور به علت بحث تند و مشاجره با هیئت رئیسه و رئیس جلسه علنی بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ دچار استرس و فشار قلبی شد و پس از روانه شدن به بیمارستان در بخش سی سی یو بستری شد.

پس از نارسایی قلبی خدری  بلافاصله وی به بیمارستان طرفه منتقل شد و هم‌اینک در بخش CCU تحت مراقبت قرار دارد.

به گزارش سپاس در جلسه علنی نوبت عصر یکشنبه در جریان بررسی بندی از لایحه بودجه که مرتبط با اختصاص اعتبارات برای آسفالت معابر و راه‌ها و مالچ‌پاشی عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس به دنبال بیان شدن پیشنهادی در خصوص کاهش اعتبار مالچ‌پاشی تقاضای اخطار کرد، اما علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت اخطار وی را وارد ندانست.

پس از تصویب این پیشنهاد خدری در اخطاری انتقاداتی را نسبت به علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت وارد کرد.

خدری خطاب به مطهری گفت: شما یا ادعا کنید که به عالم غیب وصل هستید یا هاله نور به شما سرایت کرده است. شما از کجا فهمیدید که اخطار من وارد نیست؟ اگر مرد عمل هستید یک هفته در خوزستان زندگی کنید و بعد قانون تصویب کنید.

مطهری در پاسخ به وی بیان کرد: بنده متوجه شدم که اخطار شما با استناد به اصل پنجم و در خصوص محیط زیست خوزستان بود و آن را وارد ندانستم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !