پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

باکس‌های جدید جمع‌آوری زباله به صورت مکانیزه در بوشهر نصب شد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: در راستای ارتقاء بهداشت محیط و تسریع در جمع آوری زباله شهری باکس‌های جدید جمع‌آوری زباله به صورت مکانیزه در بوشهر نصب شد.

آخرین اخبار
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسن شجاعی‌پور اظهار داشت: در راستای سازماندهی مبلمان شهری و کاهش پراکندگی زباله‌های شهری در معابر عمومی 240 سطل گالوانیزه مکانیزه در بندر بوشهر نصب شد.

وی افزود: با نصب این تعداد سطل مکانیزه انتظار می‌رود که به بهداشت محیط، عملیات جمع‌آوری زباله شهری در کمترین زمان ممکن انجام شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: با توجه به محل قرار گرفتن باکس‌های زباله در جایگاه مخصوص خود، این امر سبب کاهش تصادفات و ایمن سازی معابر و کاهش مزاحمت برای تردد شهروندان می‌شود.

شجاعی‌پور با اشاره به  تنظیف سطح شهر از ضایعات و نخاله‌های ساختمانی در آستانه سال جدید بیان کرد: با همکاری نیروهای شهرداری مناطق و با استفاده از ماشین‌آلات کار جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی و ضایعات سطح شهر در حال انجام است.

وی از تدوین برنامه جلوگیری مشکلات مراسم  چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: با هدف جلوگیری و کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال، کار جمع آوری تمامی لاستیک‌های فرسوده و ضایعات قابل اشتعال از محلات آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر با اشاره به نقش شهروندان در  نگهداری و محافظت از این سطل‌ها، تاکید کرد: نقش شهروندان در زیبایی و پاکیزگی شهر قابل اغماض نیست و اگر می‌بینیم که بوشهر یکی از مراکز زیبای استان‌ها در سطح کشور است به سبب همین توجه و مشارکت مردم در داشتن شهری زیباست.

شجاعی‌پور عنوان کرد: سطل‌های زباله به سبب قرار گرفتن در معرض عوامل طبیعی  و شیر آبه زباله به مرور زمان مستهلک می‌شوند و نیاز به بازسازی دارند که به همین سبب در راستای حفظ زیبایی و نمای بصری نسبت به تعویض آن اقدام می‌شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !