چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۵۳ پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به بازرسی از ۵۲۰۰ واحد صنفی در ۲۰ روز بهمن‌ماه گفت: با بازرسی از این واحدهای صنفی ۲۵۳ فقره پرونده تخلف به ارزش ۹۸۷ میلیون ریال تشکیل شده است.

آخرین اخبار
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سیدحسین حسینی‌محمدی صبح امروز در نشست ستاد تنظیم بازار بوشهر با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم تا 15 هزار و 800 تومان افزایش یافت اظهار داشت: مصوب شده که هیچ خرده فروشی حق ندارد گوشت مرغ گرم را  هر کیلوگرم بالاتر از 11 هزار و 500 تومان عرضه کند در غیر این صورت با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

وی با بیان اینکه صادرات مرغ  تا پایان ماه مبارک رمضان ممنوع شد گفت: جوجه یک روزه مورد نیاز مرغ‌داری‌ها تامین شده که پیش بینی می‌شود قیمت گوشت مرغ به حالت تعادل برسد.

حسینی‌محمدی، از کاهش تخم‌مرغ در بازار خبر داد و بیان کرد: هر چند قیمت میوه و تره‌بار در مقطعی افزایش یافت ولی با ذخیره سازی میوه ویژه شب عید، قیمت این محصولات کاهش می‌یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزایش قیمت سیب‌زمینی و پیاز را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: برخی مصالح ساختمانی افزایش قیمت داشت ولی قیمت لاستیک خوروهای سبک 11 درصد کاهش یافت.

وی، به بازرسی انجام شده در بهمن ماه پرداخت و تصریح کرد: از اول تا 20 بهمن با بازرسی‌هایی که از 5200 واحد صنفی انجام شد 253 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش 978 میلیون ریال تشکیل شد که 334 مورد از شکایات مربوط به کالا و 108 مورد مربوط به خدمات و تعمیرات است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، از شکایت تلفنی مردمی خبرداد و گفت: در مدت یاد شده 242 مورد شکایت تلفنی، 40 مورد حضوری، 160 مورد شکایت کتبی و 442 مورد شکایت از طریق ستاد خبری ارائه شده است.

حسینی محمدی با بیان اینکه 89 درصد شکایات از طریق ستاد خبری پاسخ داده شد افزود: 11 درصد از شکایات مردمی در حال استعلام است.

وی، از توزیع مواد پروتئینی خبر داد و خاطر نشان کرد: 623 تن گوشت مرغ توزیع شده و بخشی گوشت قرمز گوساله و گوسفندی هم توزیع شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !