شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رشد فوتبال در استان شما قابل توجه بوده است

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس تهران گفت: با این طرح استعدادهایی که ظرفیت سرمایه گذاری و پیشرفت بیشتری در رشته ورزشی فوتبال دارند شناسایی خواهند شد.

آخرین اخبار
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، به نقل از “تنگستان نما”، نیما نکیسا دروازه‌بان اسبق پرسپولیس تهران در نشست با رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: با این طرح استعدادهایی که ظرفیت سرمایه گذاری و پیشرفت بیشتری در رشته ورزشی فوتبال دارند شناسایی خواهند شد.

وی بیان کرد: با شناسایی فوتبالیست های ظرفیت دار از لحاظ بدنی و اسکلتی این زمینه فراهم می شود تا افراد مستعد از لحاظ بدنی در زمینه فوتبال از سوی فدراسیون مورد توجه و تمرکز بیشتری قرار گیرند.

نکیسا اظهار داشت: فوتبال ایران باید قدرت بلامنازع آسیا باشد و وقتی تیم ملی با همه توان در مسابقات جام ملت های آسیا نتیجه دلخواه مردم را کسب نکرد این نشان از وجود ضعف در برخی از امور به مربوط به فوتبال است.

وی گفت: پیشرفت فوتبال کشور نیازمند کار زیربنایی است و در این راستا نباید همه ظرفیت های خود را به روی تیم ملی فوتبال بزرگسالان اجرایی کنیم.

نکیسا خاطر نشان کرد: در راستای توسعه فوتبال کشور بصورت زیربنایی در هر کدام از رده های سنی ۱۲، ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال تیم های ۲۰ تا ۲۵ نفر شناسایی و تحویل مربیان فدراسیون فوتبال شوند.

وی افزود: اطلاعات فنی این بازیکنان نیز در سایت فدراسیون فوتبال ثبت می شود و بطور قطع با تمرکز و کار بیشتر به روی آنها تضمین کننده آینده فوتبال کشور می شود.

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس در ارتباط با وضعیت فوتبال استان بوشهر نیز گفت: این استان در طی چند سال اخیر در رشته فوتبال رشد قابل توجهی به خود دیده است.

وی اظهارداشت: افزایش تعامل و همدلی بین مسئولان استان بوشهر و بویژه مسئولان حوزه ورزش می تواند به بروز و ظهور هر چه بیشتر استعدادهای فوتبالی این استان کمک کند.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر نیز گفت: در استان بوشهر با استراتژی و برنامه های تعریف شده توجه ویژه به فوتبال در رده های سنی پایه معطوف شده است.

محمد نجفی افزود: در این راستا شناسایی استعدادهای برتر فوتبال و معرفی آنها به فدراسیون در دستور کار هیات فوتبال استان بوشهر قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !