جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

وضعیت راه و برق‌رسانی در بخش کشاورزی تنگستان بهبود می‌یابد

بوشهر - فرماندار شهرستان تنگستان گفت: برقی کردن چاه‌های کشاورزی و توسعه مسیرهای ارتباطی در شهرستان تنگستان به صورت جدی دنبال می‌شود.

آخرین اخبار
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ به نقل از خبرگزاری مهر ؛ عبدالحسین رفیعی‌پور صبح سه‌شنبه در دیدار با مردم شهر آباد ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهارداشت: امروز امنیت و آسایشی که داریم مرهون خون پاک مطهر شهدا است، شهدایی که فجرآفرین شدن برای استقرار نظام جمهوری اسلامی و شهدایی که در راستای تحکیم پایه‌های نظام در هشت سال دفاع مقدس از آب و خاک و ناموس کشور دفاع کردند.

وی تصریح کرد: حضور در بین مردم یک فرصت بسیار مغتنمی است، برای شنیدن دغدغه مردم بدون واسطه در حضور همه مدیران در یک فضای همدلی، یک رنگی و در یک فضایی بسیار صمیمی بتوانیم  در راستای رفع مسائل و مشکلاتی که در شهرآباد وجود دارد برای خدمت رسانی بیشترتلاش کنیم.

فرماندار تنگستان بیان داشت: امروز مردم  در خصوص همه مسائل، مشکلات و محدویت‌هایی که کشور با آنها روبرو است آگاهی داشته و انشاء‌الله بتوانیم در مسیر خدمت به مردم تا آنجایی که توان داریم با تمام قوا به پیش برویم.

رفیعی‌پور خاطر نشان کرد: دولت در حال حاضر تا آنجایی که توان  و اعتبارات در اختیار داشته حرکت کرده و تمام سعی و تلاش ما این است که با پیگیری و پشتکار همه مسئولین، شوراهای اسلامی ودهیاران که موتور محرکه مسئولین هستند خدمات را به نحوه احسنت به مردم عزیز و شریف خطه شهرستان ارائه دهیم.

وی افزود: در دهه مبارک فجر سال جاری ساختمان شهرداری و ایستگاه آتش نشانی شهرآباد افتتاح و به بهره بهرداری خواهد رسید.

فرماندار تنگستان بیان داشت: برقی کردن چاه‌های کشاورزی شهر آباد با توجه  به دغدغه و مراجعات زیادی که کشاورزان  داشتند با برنامه ریزی که صورت گرفت در سه مسیر برای برقرسانی به این چاه‌ها انجام شود و پیگیری لازم نیز خواهد شد که تمامی چاه های کشاورزی برق رسانی شود.

وی یاد آور شد: بحث راه‌های ارتباطی نیز راه شهر آباد به روستای اشکالی مکاتبات لازم انجام شده قرار شده مسیر عبور را طراحی که بتوانیم در اعتبارات سال آتی لحاظ کنیم و مسیرچاه پیر به آباد نیز مقرر شد که این مسیر برای عبور و مرور کشاورزان هموار کنیم.

رفیعی‌پور افزود: جاده بین مزارع زمین های کشاورزی شهر آباد در اعتبارات سال آینده لحاظ و بحث خدمات کشاورزی شهر آباد نیز پیگیری آن هستیم که بتوانیم در شهر آباد دایر کنیم. بحث سد مخزنی شهر آباد که مطرح شد با توجه به اینکه اعلام شده مطالعات لازم انجام شده منابع طبیعی  پیگیری لازم انجام دهد.

فرماندار تنگستان افزود: در حوزه معابر شهری  شهر آباد کارهای بسیار خوبی انجام شده است و ۱۴ هزار متر مربع اسفالت معابر توسط شهرداری جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: تلاش‌های بسیار خوبی برای احداث استادیوم ورزشی در شهر آباد توسط استاندار بوشهر و نماینده مردم در مجلس انجام شده که جای تقدیر دارد و نیاز است این اعتبار که ۷۵۰ میلیون تومان است افزایش پیدا کند تا عملیات اجرایی آن آغاز شود که امیدواریم بتوانیم از اعتبارات استانی انجام شود.

این مقام عالی دولت در تنگستان با تقدیر و تشکر از حافظان نظم و امنیت در شهرستان تنگستان اظهار داشت: با توجه به وجود وحدت و همدلی که در شهرستان وجود دارد در حوزه نظم و امنیت، شهرستان دارای امنیت بسیار بالایی است.

انتهای خبر/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !