شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دشتستان میزبان نمایش عظیم و متفاوت«میراث‌روح‌الله» بزرگترین نمایش‌میدانی جنوب کشور در برازجان روی‌صحنه می‌رود

نمایش متفاوت میراث روح‌الله بزرگترین نمایش‌میدانی جنوب کشور از 12 تا 21 بهمن در برازجان روی‌صحنه می‌رود.

آخرین اخبار
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایش بزرگ و متفاوت در عرصه انقلاب اسلامی با عنوان “میراث روح الله” در شهر برازجان برگزار می‌شود.

نمایش “میراث روح الله” در شش بخش  وسوسه شیطان، ماجرای ثقیفه، شهادت حضرت زهرا (س) ، پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و ظهور امام زمان (عج) است که از جلوه‌های ویژه‌ای همچون صدا، نوپردازی متفاوت و انفجارات استفاده شده است.

علی سعادت در گفتگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه بیش از دو ماه از آماده سازی نمایش میراث روح‌الله می‌گذرد، اظهار کرد: برای دومین بار است که چنین نمایش عظیم و متفاوتی با کارگردانی و بازیگری عوامل بومی استان بوشهر برگزار خواهد شد و قطعا مردم نمایش هیجان انگیزی را شاهد خواهند بود.

کارگردان نمایش میراث روح‌الله با بیان اینکه این اثر از 12 بهمن ماه به مدت 10 شب  در  شهر برازجان به روی صحنه می رود، افزود: در طراحی صحنه نمایش سعی شده است که نماهای ایجاد شده اعم از ساختمان‌ها، مساجد و سایر اشیاء منطبق بر زمانه خود بازسازی شوند.

نمایش  میراث روح‌الله، بزرگترین نمایش میدانی جنوب کشور همزمان با آغاز دهه مبارک فجر از جمعه 12 تا 21 بهمن از ساعت 19:30 در خیابان فنی و حرفه‌ای شهر برازجان برگزار خواهد شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !