سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قطع برق به دلیل رعد و برق‌های شدید در جم / کوه در مسیر جم به سیراف ریزش کرد

باران و رعد و برق‌های شدیدی که از بامداد امروز در شهرستان جم رخ داد سبب شد تا کوه در مسیر جم به سیراف ریزش کند.

آخرین اخبار
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 سامانه بارشی که از روز گذشته وارد جنوب استان بوشهر شده بود و بارش‌های پراکنده‌ای نیز داشت از بامداد امروز بارش‌ها در جنوب استان بوشهر شدت گرفته است.

از بامداد امروز تا لحظه مخابره خبر به دلیل شدت رعد و برق چندین نوبت برق در برخی مناطق شهرستان جم قطع شده است.

به گفته رئیس اداره برق شهرستان جم تاکنون رعد و برق‌ها خسارتی به تاسیسات برق وارد نکرده است و برق شهرستان جم وصل شده است.

سامان قلی پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جم نیز در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: نیروهای اداره راه حضوری فعال در مسیرهای شهرستان جم دارند و در حال تلاش برای رفع مشکلات هستند.

وی اظهار داشت: به دلیل بارندگی برخی مناطق کوهستانی مسیر جم به سیراف کوه ریزش داشته و نیروهای اداره راه در حال بازگشایی مسیر هستند و در حال حاضر تردد در این مسیر بدون مشکل می‌باشد.

سرهنگ کرمی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان جم نیز در پی بارندگی‌ها از رانندگان درخواست کرده با توجه به لغزندگی مسیرها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از حضور غیرضروری در مسیر‌ها و جاده‌ها خودداری کنند.

با توجه به شدت بارندگی‌ها در جم احتمال خسارت به مزارع کشاورزی وجود دارد که  اداره جهاد کشاورزی تاکنون گزارشی در خصوص خسارت به مزارع را دریافت نکرده است.

احمد یزدانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم نیز در گفتگو با فارس گفت: از روز گذشته نیروهای امدادی هلال احمر در آمادگی کامل به سر می‌برند و آماده خدمت‌رسانی به مردم در مواقع بارندگی هستیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !