یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۴۵۵ میلیارد تومان به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های در شهرها و روستاها گفت: از محل اعتبارات عوارض آلایندگی و ارزش افزوده در ۸ ماه امسال ۴۵۵ میلیارد تومان به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شده است.

آخرین اخبار
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 مهرداد ستوده صبح امروز در بررسی روند اجرای پروژه‌های عمران شهری بوشهر با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از تخصیص اعتبارات لازم به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خبرداد و اظهار داشت: برای توسعه زیرساخت‌ها در شهرها و روستاهای استان بوشهر علاوه بر اعتبارات ردیف‌ها ، تملک دارایی و اعتبارات ملی، از محل عوارض آلایندگی و ارزش افزوده بودجه‌ای در اختیار دهیاران و شهرداران قرار می‌گیرد.

وی از افزایش اعتبارات عوارض آلایندگی و ارزش افزوده  خبرداد و تصریح کرد: سال گذشته 424 میلیارد تومان اعتبار از محل عوارض آلایندگی و ارزش افزوده  به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر قرار گرفت که این رقم در 8 ماه امسال به 455 میلیارد تومان افزایش یافته است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: تا پایان امسال از محل عوارض آلایندگی و ارزش افزوده  بودجه‌ای در اختیار دهیاران و شهرداران برای توسعه زیرساخت‌ها و تکمیل پروژه‌های عمرانی قرار می‌گیرد.

ستوده از اجرای طرح‌های گردشگری خبرداد و خاطر نشان کرد: استان بوشهر در عرصه گردشگری دارای ظرفیت‌های بسیاری است که در نوروز سال قبل بوشهر رتبه سومی کشور به خود اختصاص داد.

وی از رفع کمبودها و مشکلات زیرساخت گردشگری خبرداد  و تصریح کرد: با آسیب شناسی برای رفع کمبودها، برنامه ویژه‌ای تدوین و اجرایی شده است.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به اجرای توریسم بوشهر 2022 گفت: برنامه‌های گردشگری بوشهر با جام جهانی 2022 در قطر پیوند زده می‌شود و  در این راستا برنامه و طرح‌های ویژه‌ای در نقاط مختلف شهری و روستایی در قالب  توریسم بوشهر 2022 تدوین شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !