شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بدون هیچ اغماضی با افراد گران‌فروش برخورد می‌شود

معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بدون هیچ اغماضی با افراد گران‌فروش در استان بوشهر برخورد می‌شود.

آخرین اخبار
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ رضا جمالی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: بین گرانی و گران‌فروشی تفاوت وجود دارد و نظارت که امروز شاهد آن هستیم به مقوله گران‌فروشی بر می‌گردد.

معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: در بحث نظارت بر اقلام موردنیاز بازار به ویژه در ایام نزدیک سال نو به صورت مستمر و شبانه‌روزی نظارت بر بازار داریم و بدون هیچ‌گونه اغماضی با افراد گران‌فروش و متخلف برخورد قاطع می‌شود.

وی تصریح کرد: نظارت دقیق بر بازار شب عید به شکل شبانه‌روزی انجام می‌گیرد تا مردم دچار مشکل نشوند و بتوانند اقلام موردنیاز خود را با سهولت و با کمترین قیمت تهیه کنند.

طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار به صورت مستمر تا ۱۵ فروردین‌ماه ۹۸ ادامه دارد

معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از اول بهمن‌ماه سال جاری آغاز و به صورت مستمر تا ۱۵ فروردین‌ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

جمالی با اشاره به ضرورت کنترل و نظارت بر قیمت‌ها از جمله اولویت‌های مهم این معاونت می‌باشد افزود: به منظور افزایش تقاضای عمومی شهروندان در ایام پایان سال و با هدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه برنامه‌ریزی گسترده‌ای نظیر گشت‌های بازرسی روزانه، گشت مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های مرتبط، دریافت گزارش‌های مردمی از طریق سامانه ۱۲۴، بازرسی مستقیم بر قیمت کالاهای ضروری تنظیم بازار و غیره است.

وی عنوان کرد: جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری، دقیق و کارشناسی به شکایات و گزارش‌های مردمی و همچنین اتخاذ تمهیدات لازم به منظور هم‌افزایی و همکاری مؤثر با سایر نهادها و دستگاه‌های مرتبط در سطح استان در راستای وحدت رویه در اقدامات نظارتی از دیگر اهداف این طرح می‌باشد.

این مقام مسؤول افزود: ارزش ریالی پرونده‌های مورد بازرسی در سال گذشته هفت میلیارد و ۳۸۷ میلیون و ۵۲۶ هزار و ۸۰۷ ریال است و امسال  ۴۳۸ میلیارد و ۲۵۲میلیون و ۲۳۹ هزار و ۳۷۸ ریال است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !