یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دستاوردهای خوب حوزه سلامت مرهون انقلاب است

سرپرست شبکه بهداشت‌ و درمان شهرستان دیّر گفت: دستاوردهای خوبی که در حوزه سلامت شاهد آن هستیم مرهون انقلاب است .

آخرین اخبار
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ به نقل از خبرگزاری فارس ؛ احمد آخوندی صبح امروز در نشست کارگروه بهداشت، درمان و سلامت ستاد چهلمین سال انقلاب اسلامی اظهار داشت: تبیین و ترویج دستاوردهای چهل ساله نظام از اهداف این ستاد است و شبکه بهداشت‌ و درمان نیز به گزارش چهل سال خدمات عرصه سلامت به مردم با رویکرد افزایش امید و نشاط به جامعه می پردازد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اضافه کرد: انتظار می‌رود شاخص‌های مهم هریک از واحدهای حوزه سلامت قبل و بعد از انقلاب در اولین فرصت در اختیار این کارگروه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های مهم خدمت در عمر ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، گسترش شبکه‌های بهداشت‌ و درمان می‌باشد گفت: با گسترش شبکه‌های بهداشتی درمانی سطح دسترسی مردم به خدمات بهداشت‌ و درمان افزایش یافته است که این دستاورد مرهون انقلاب اسلامی ایران است.

آخوندی با تاکید بر اینکه بالندگی و پیشرفت حوزه سلامت بعد از انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است اضافه کرد: اکنون می‌طلبد که اقدامات، فعالیت‌ها و خدمات حوزه سلامت با مطلوب‌ترین  و به بهترین نحو به جامعه معرفی و انتشار یابد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اطلاع‌رسانی خدمات دولت و سایر ارکان نظام گفت: درحوزه سلامت انصافا کار شده است و یکی از حوزه‌های برجسته می‌باشد که با روحیه جهادی همچنان به ارائه خدمت به جامعه می‌پردازد.

این مسؤول با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم جلوه‌ای از خدمات نظام را به مردم و دنیا نمایش بدهیم تصریح کرد: پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه سلامت و به ویژه خدمات‌رسانی به مناطق محروم و مقایسه این دستاوردها در دو زمان قبل و بعد از انقلاب، نشان از اهتمام ویژه به رفع مشکلات و تقویت استقلال کشور است.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !