یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شایعه ورشکستگی بانک‌‌ها از سوی عناصر داخلی برای عصبانی کردن مردم است

امام جمعه کاکی گفت: همزمان با شروع جنگ روانی دشمن برخی تحرکات و اظهارنظرهای مشکوک مطرح شده از سوی برخی عناصر داخلی نشان از بازی کردن آنها در پازل دشمن برای عصبانی کردن مردم دارد.

آخرین اخبار
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 حجت الاسلام محمد محمدی  در خطبه های نماز جمعه شهر کاکی، اظهار داشت:  ولی امر مسلمین جهان  با بهره‏‌گیری از دیپلماسی عمومی تلاش می‏‌کنند با ارتباط مستقیم به جوانان دنیا نشان دهد  اسلام نه‏‌تنها دین ترور نیست بلکه دین صلح و دوستی است.

امام جمعه کاکی با بیان اینکه مرگ بر آمریکا همچنان محکم و مقتدارنه شعار اصلی نظام و ملت مجاهد است، ابراز کرد: عواملی همچون منافع استعمارى نظام لیبرال دمکراسى، روحیه استکبارى و خوى برترى طلبانه، شکست‏ هاى پى درپى در مقابل تمدن اسلامى‏ و ماهیت ضداستکبارى انقلاب اسلامى باعث عناد و دشمنی امریکا نسبت به نظام است.

وی گفت: ملت ایران تجارب ارزشمندی در زمینه تبدیل تهدید و تحریم دشمن به فرصت را دارد که نمونه‌های آن را مى توان در زمینه‏‌هاى مختلف از جمله دستاوردهاى دفاعى‏، قدرت بازدارندگى و توان موشکى‏، دستاوردهاى هسته اى‏، طراحى و ساخت بزرگترین پروژهاى نفتى وگازى در پارس جنوبى و… مشاهده کرد.

محمدی بیان کرد: استحکام و نشاط انقلاب در چهل سالگی بیانگر رشد و شادابی نظام جمهوری اسلامی و شکست توطئه‌های دشمنان است.

امام جمعه کاکی با اشاره به ضرورت ایجاد نمایشگاه‌ها تحلیلی، میزگردها و تریبون‌های آزاد گفت: مدت‌هاست شورای راهبردی و ستاد برگزاری مراسم‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  در بخش کاکی تشکیل شده است و برنامه ریزی خوبی شده است.

حجت الاسلام محمدی عنوان کرد: بازداشت مجری شبکه پرس تی وی تناقض آشکار مدعیان دروغین آزادی بیان در آمریکا است.

امام جمعه کاکی با اشاره به توطئه های جدید آمریکا جهت مهار قدرت ایران گفت: در چهارچوب همین راهبرد آمریکایی است که در روزهای اخیر شاهد شدت پیدا کردن انتشار اخبار جعلی از جمله ورشکستگی بانک‌ها و حتی فرار برخی مسؤولان اقتصادی از کشور هستیم که پیش بینی می شود که به مرور زمان و در طول هفته های آتی بر حجم و تنوع آنها افزوده شود.

وی افزود: همزمان با شروع جنگ روانی دشمن برخی تحرکات و اظهار نظر های مشکوک مطرح شده از سوی برخی عناصر داخلی نشان از بازی کردن آنها در پازل دشمن برای عصبانی کردن مردم دارد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !