چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدارس کسب‌وکار در سراسر کشور راه‌اندازی می‌شود

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری پردیس کشور با اشاره به راه‌اندازی مدارس کسب و کار در استان‌ها گفت: این مهم با هدف پرورش کارآفرینان و افزایش مهارت دانشجویان و دانش‌آموخنگان در استان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

آخرین اخبار
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسین صابری  در آیین افتتاح فن بازار استان بوشهر با بیان اینکه فن‌بازار ملی ایران سال 82 تاسیس شد اظهار داشت: در سال 1387 شورای عالی انقلاب فرهنگی فن‌بازار ملی ایران را به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ابلاغ کرد و بر همین اساس پارک علم و فناوری پردیس که زیر مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، اجرای آن را بر عهده گرفت.

وی با  اشاره به جایگاه و اهمیت فن‌بازار  افزود: فن بازاران واسطه‌ای برای انتقال اطلاعات فناوری به عرضه کنندگان، متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شوند.

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری پردیس کشور فن‌بازار را نهادی برای ارزش گذاری فعالیت‌های فناورانه و مبادله آن دانست و تصریح کرد: شبکه فن‌بازار به‌عنوان تنها مرجع اطلاعات فناوری، نقش یک واسطه‌ حرفه‌ای در سطوح مختلف محسوب می‌شود.

صابری تاکید کرد: در فن‌بازار فروشندگان فناوری فرصت می‌یابند تا دانش فنی و فناوری‌های خود را برای بازاریابی و تجاری سازی به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به اینکه فناوران می‌توانند با ثبت فعالیت خود به سرمایه گذاران معرفی شوند تصریح کرد:کارگزاران بخش خصوصی در فن‌بازار برای این گونه مبادله‎ها با فراگیری  آموزش‌های تخصصی توانایی برقراری ارتباط میان متقاضی و عرضه‌کننده محصولات را دارند.

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری پردیس کشور از افتتاح 18 فن‌بازار در استان‌ها خبرداد و گفت: امروز هجدهمین فن‌بازار منطقه‌ای کشور در استان بوشهر افتتاح شد تا مأموریت توسعه بازار فناوری را در محدوده جغرافیایی این استان را بر عهده بگیرد.

صابری، کمک به بازاریابی محصولات فناورانه، انتقال فناوری، ارتقای سطح فناوری صنایع مستقر در استان، جذب سرمایه برای طرح‌های فناورانه و کمک به تجاری سازی آنها و برقراری روابط تجاری و فناوری بین کسب و کارها را از اهداف آغاز فعالیت فن بازار منطقه‌ای استان بوشهر دانست.

وی با اشاره به راه‌اندازی مدارس کسب و کار در استان‌ها گفت: این مهم با هدف پرورش کارآفرینان و افزایش مهارت دانشجویان و دانش‌آموخنگان در استان‌ها راه‌اندازی می‌شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !