یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اساتید با بیان دستاوردها در رفع شبهات دانشجویان بکوشند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید گفت: استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد، باید سرشار از عشق به اسلام و انقلاب و غرور ملی و و دینی و مدافع خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد.

آخرین اخبار
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از “دانشجونیوز” ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید گفت: هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه خلیج فارس با آموزش دو مبحث “اقتصاد مقاومتی” و “اخلاق حرفه ای و ارتقاعات فکری علمی در عرصه های مختلف” در حال برگزاری است.

حجت الاسلام جمالی افزود: دوره معرفت افزایی ضیافت اندیشه اساتید در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و شیوه تربیت دانشجوی تراز انقلاب اسلامی هر ساله در دانشگاه خلیج فارس برگزار می گردد. مدرسان این دوره حجت الاسلام والمسلمین اسلامی استاد تمام دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی و آقای خوش چهره استاد اقتصاد دانشگاه تهران است.

وی ادامه داد: بحمدالله اساتید ما در شیوه تدریس و نوع گفتار و رفتار توانسته اند دانشجویان را با ارزش های دین آشنا کنند. طبعا یک استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد و دانشجو را مانند فرزندان خود بداند، استاد باید سرشار از عشق به اسلام و انقلاب و غرور ملی و و دینی و مدافع خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد.

حجت الاسلام علی جمالی اظهار داشت: استاد باید از جریانات جهان آگاه باشد ، سیاست بداند اما سیاست زده نباشد، کارش برای خدا و با اخلاص باشد .امروز که نقشه دشمن تصویر سازی غلط از انقلاب اسلامی است، جوانان را به دستاورد های مهم انقلاب اشنا کند و جوابگوی شبهات دانشجویان باشد.