جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مشکلات قضایی و حقوقی مردم دیلم در میز خدمت نماز جمعه بررسی شد

در راستای پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مردم، با استقرار میز خدمت دادگاه دیلم درمصلی جمعه، مشکلات قضایی و حقوقی مردم با حضور رئیس دادگاه و قضات بررسی شد

آخرین اخبار
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 میز خدمت دادگستری شهرستان دیلم برای پاسخگویی مستقیم به مردم و تکریم ارباب رجوع ظهر امروز در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

رئیس دادگستری دیلم به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیلم و جمعی از قضات این شهرستان با حضور در میعادگاه نماز جمعه به مسائل حقوقی و قضایی مردم رسیدگی کردند.

رئیس دادگاه دیلم در حاشیه این مراسم با بیان اینکه از اولویت‌های دستگاه قضایی خدمت رسانی به مردم است اظهار داشت: امروز از جایگاه نماز جمعه برای دیدارهای مردمی و بررسی مشکلات آنها در قالب میز خدمت استفاده شده است.

مهدی بهشتیان  بیان کرد: این دیدار که بیش از 1.5 ساعت به طول انجامید به مسائل و مشکلات شهروندان پاسخ داده و  مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان ارائه شد.

رئیس حوزه قضایی درخواست‌های مردمی را در زمینه‌های مختلف حقوقی و قضایی چون تسریع در روند رسیدگی و اجرای حکم و ضرورت مبارزه با زمین خواری و دیگر حوزه‌ها دانست و افزود: درخواست و مطالبات مردم در میز خدمت دادگاه دیلم، بررسی و دستورات لازم صادر شد.

وی با اشاره به ضرورت تکریم ارباب رجوع و اینکه دیدارهای مردمی نباید به مناسبت‌های خاصی اختصاص داشته باشد خاطر نشان کرد: درب اتاق قضات دادگستری دیلم بر روی مراجعه کنندگان در تمام طول ایام هفته باز است.

همچنین امام جمعه، فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی فرماندار  دیلم نیز به جمع قضات دادگستری دیلم در میز خدمت پیوستند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !