چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرمانده سپاه استان بوشهر: ۹ دی روز تجلی بصیرت، اقتدار و دشمن‌شناسی ملت ایران است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر حماسه ۹ دی را روز تجلی بصیرت، اقتدار و دشمن شناسی اقشار مختلف در سطوح گوناگون در دفاع از انقلاب اسلامی دانست.

آخرین اخبار
۰۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو با بیان اینکه حماسه 9 دی یکی از ایام ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است اظهار داشت: حماسه بزرگ 9 دی یکی از روزهای فراموش نشدنی اقشار مختلف با سلایق متعدد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی، حماسه 9 دی را روز تجلی بصیرت، اقتدار و دشمن شناسی اقشار مختلف در سطوح گوناگون در دفاع از انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: همانگونه که دشمنان نقشه‌های مختلفی در راستای براندازی نظام اسلامی ایران  و بعضا هم یکی پس از دیگری در درون شهرها، کوی دانشگاه تهران و خیابان‌ها طراحی کرده بودند  با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی ملت ولایت مدار ایران نقشه آنان خنثی و شکست خورد.

فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه حرکت فتنه‌گران در مدت 8 ماه عملیاتی شد، خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم در جنگ تحمیلی 8 ساله مقتدرانه ایستادند و دشمن را شکست دادند در توطئه فتنه‌گران که 8 ماه طول کشید مردم برای دفاع همه‌جانبه از انقلاب و ولایت وارد صحنه شدند و از انقلاب دفاع جانانه کردند. مردم همانگونه که در طول پیروزی انقلاب اسلامی با جان و مال خود از انقلاب دفاع کردند در 9 دی هم به همی

وی، 9 دی ماه را یک تاریخ سرنوشت‌ساز در انقلاب اسلامی دانست و گفت: 9 دی ماه یک تاریخ سرنوشت‌ساز و حماسه‌ساز  با حضور گسترده و چشمگیر اقشار مختلف است. حماسه 9 دی با حضور اقشار مختلف و با حضور سلیقه‌های متعدد خلق شد؛ ملت ایران در حماسه 9 دی همبستگی، اتحاد، انسجام و یکپارچگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌ها آن اعلام کردند.

سردار رزمجو تاکید کرد: حماسه 9 دی برای صیانت از اصل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن خلق شد و این حماسه نماد ولایت‌مداری و انسجام ملت ایران برای حضور در صحنه و دفاع از ارزش‌های آن است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !